پوتین صندلی اردوغان را انداخت! +فیلم | ببینید: حاشیه عجیب نشست سوچی

سوچی, نشست سوچی, اجلاس سوچی, ایران روسیه ترکیه, پوتین, پوتین و اردوغان, اردوغان, فیلم پوتین اردوغان, فیلم صندلی اردغان, پوتین اردوغان صندلی, پوتین صندلی اردوغان را کشید, پوتین صندلی اردوغان را انداخت, فیلم صندلی پوتین, روحانی پوتین, روحانی اردوغان, سوریه, داعش, توافق ایران روسیه ترکیه, حاشیه اجلاس سوچی, حاشیه نشست سوچی, حاشیه سوچی, فیلم پوتین اردوغان سوچی, پوتین اردوغان سوچی,

فیلم: پوتین صندلی اردوغان را انداخت! | نشست دیروز روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه درباره سوریه که به توافقی مهم انجامید، یک حاشیه عجیب داشت. در پایان این نشست سه جانبه، ولادیمیر پوتین به سمت اردوغان رئیس جمهور ترکیه رفت و پس از دست دادن با او، صندلی او را کشید و به زمین انداخت! پوتین سپس به سمت حسن روحانی رفت و با او دست و سالن را ترک کرد!

بیشتر بخوانید: اختلاف ایران، روسیه و ترکیه در مورد سوریه!
پوتین صندلی اردوغان را انداخت! +فیلم | ببینید: حاشیه عجیب نشست سوچی فیلم: پوتین صندلی اردوغان را انداخت! | نشست دیروز روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه درباره سوریه که به توافقی مهم انجامید، یک حاشیه عجیب داشت. در پایان این نشست سه جانبه، ولادیمیر پوتین به سمت اردوغان رئیس جمهور ترکیه رفت و پس از دست دادن با او، صندلی او را کشید و به زمین انداخت! پوتین سپس به سمت حسن روحانی رفت و با او دست و سالن را ترک کرد!

ولادیمیر پوتین صندلی اردوغان را پس از دست دادن با او در شروع اجلاس سه جانبه روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه در سوچی کشید.
ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه دراجلاس سه جانبه روسای جمهوری ایران، روسیه و ترکیه در سوچی صندلی رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه را کشید سپس برای مصافحه به سمت حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان رفت.
کد N1795113