فاطمه کروبی: می گویند در حصر فرجی می شود؛ ما که ندیدیم! | انتقاد شدید همسر کروبی: حصر غیرقانونی است

حصر, رفع حصر, انتخابات 88, رفع تدریجی حصر, گشایش حصر, گشایش قریب الوقوع حصر, حصر خانگی, حصر کروبی, فرجی در حصر, گشایش در حصر, انتقاد همسر کروبی, همسر کروبی, حصر غیرقانونی است, قانون حصر, حصر چیست, شورای عالی امنیت ملی,

فاطمه کروبی همسر مهدی کروبی با انتقاد شدید از حصر موسوی و کروبی، آن را غیرقانونی خواند و از مسئولین و شورای عالی امنیت ملی خواست در این رابطه توضیح دهند. فاطمه کروبی با اشاره به شایعات درباره شرایط جدید حصر گفت: می‌گویند فرجی می خواهد بشود؛ ما که ندیدیم. هیچ اتفاقی نیفتاده است!

بیشتر بخوانید: رفع حصر تا پایان سال 96 ؟


بیشتر بخوانید: هرکس را بخواهند می توانند ببینند!


همسر مهدی کروبی گفت: من از بزرگان و مسئولین می‌خواهم بک بار هم شده شفاف درباره حصر توضیح دهند؛ چراکه حاشیه رفتن درست نیست.


فاطمه کروبی در کنگره انجمن مدرسین دانشگاه‌ها اظهار کرد: پس از حادثه دلخراش زلزله روزهای بسیار بدی را پشت سر می‌گذاریم. وقتی می‌گویند کروبی، عزیزان انتظار دارند ما از حصر بگوییم. حدود سه هزار روز از حصر سه عزیز؛ آقایان کروبی و موسوی و خانم رهنورد می‌گذرد که خوراکی برای دشمنان شده است. حصر نه عقلانی است و نه انسانی . حصر کاملا غیر قانونی است.


وی ادامه داد: شورای امنیت ملی کشورمان با چه مجوزی چنین تصمیماتی را اتخاذ می‌کند. من از بزرگان و مسئولین می‌خواهم یک بار هم شده شفاف توضیح دهند. حاشیه رفتن که درست نیست.


وی سپس گفت: تا کی می‌خواهند از تریبون‌های رسمی و ملی هرچه می خواهند بگویند؟ یک لحظه فرصت به آن‌ها داده نشد از خود دفاع کنند. آقایان به دنبال فرسایشی شدن شرایط آن‌ها هستند که همین شده است.  چه پاسخی در آینده به ملت عزیز خواهند داد؟ عزت و ذلت دست خداوند است و این عزیزان در دل مردم هستند.


کروبی خاطر نشان کرد: می‌گویند فرجی می خواهد بشود؛ ما که ندیدیم. هیچ اتفاقی نیفتاده است. البته تازگی‌ها بچه‌ها می‌توانند بروند و بیایند و همچنین دو نفر با آقای کروبی دیدار کردند و خانه از حضور ماموران خالی شد.

کد N1795059