زلزله دیشب کرمانشاه؛ 207 کشته | تلفات زلزله در کدام شهر بیشتر است؟

زلزله, زلزله دیشب, زلزله کرمانشاه, زلزله در تهران, زمین لرزه, زمین لرزه دیشب, کرمانشاه, اخبار زلزله, کرمانشاه زلزله, زلزله سرپل ذهاب, آمار زلزله, خبر زلزله, آخرین زلزله, زلزله در کرمانشاه, خبر زلزله, آخرین اخبار زلزله, آخرین اخبار, کشته های زلزله, عکس زلزله, زلزله در ایران, زمین لرزه کرمانشاه, عکس زلزله کرمانشاه, تلفات زلزله, خسارات زلزله, تلفات زلزله کرمانشاه, آخرین آمار تلفات زلزله, تعداد کشته های زلزله کرمانشاه, زلزله در کرمانشاه, آخرین اخبار زلزله کرمانشاه, زلزله دیشب کرمانشاه,

زلزله دیشب کرمانشاه؛ 207 کشته | تا این لحظه برای 207 تن از کشته شدگان زلزله کرمانشاه جواز دفن صادر شده است. این را مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه می گوید. در زلزله دیشب کرمانشاه، شهرستان سرپل ذهاب بیشترین تلفات را داشته است؛ آمار کشته شدگان زلزله در سرپل ذهاب، تا این لحظه به 142 تن رسیده است...

بیشتر ببینید: عکس زلزله کرمانشاه و...
بیشتر ببینید: فیلم زلزله کرمانشاه .

بیشتر ببینید: فیلم: زلزله در کربلا .
مدیرکل بحران استانداری کرمانشاه ، آمار فوتی های زلزله کرمانشاه را ۲۰۷ نفر اعلام کرد.
رضا محمودیان در گفتگو با خبرنگار مهر ، آمار فوتی های زلزله استان کرمانشاه تا این لحظه را ۲۰۷ نفر اعلام کرد.وی افزود: آمار مجروحین نیز تا کنون بیش از ۱۸۰۰ نفر ثبت شده است.وی از بسیج کلیه نیروهای امدادی و ستادی استان برای کمک به آسیب دیدگان خبر داد.
کدام شهرها در زلزله کرمانشاه بیشترین کشته ها را داشتند؟
بنابر اعلام سازمان پزشکی قانونی، در پی وقوع زلزله ۷.۲ ریشتری شب گذشته در مرز ایران و عراق، تاکنون ۲۰۷ جسد توسط پزشکی قانونی استان کرمانشاه معاینه و برای آنان جواز دفن صادر شده است. 
به گزارش ایلنا، آرتین کمالی؛ مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: تیم های پزشکی قانونی در شهرستان های استان کرمانشاه مسقر و در حال معاینه اجساد زلزله هستند که تا این لحظه تعداد اجساد معاینه شده به ۲۰۷ تن رسیده است.
وی با اشاره به تعداد اجساد معاینه شده در هر یک از شهرستان های استان خاطرنشان کرد: تا این لحظه تعداد اجساد معاینه شده در شهرستان سرپل ذهاب ۱۴۲، اسلام آباد غرب ۲۲، ثلاث باباجانی ۱۵، کرند غرب ۱۴ و قصر شیرین نیز ۱۴ نفر بوده است که در مجموع به ۲۰۷ تن می رسد.
کد N1790790