علم‎الهدی: رسانه‎های مجازی مردم را برای سفر به مشهد دعوت کنند

ایلنا نوشت: علم الهدی گفت: حلقه‌های معرفتی برای افزایش بصیرت دینی در اوج حضور زائران در مشهد بسیار مهم است و ترویج دین از جنس انقلاب باید انجام شود.

حجت‌الاسلام سید احمد علم‌الهدی در دیدار با اعضای ستاد دهه آخر صفر در مشهد گفت: ایجاد قرارگاه فرهنگی با حضور حداکثری دستگاه‌های خراسان رضوی و مشهد بسیار خوب بوده، امید است این هم‌افزایی سال به سال بیشتر شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از نیازهای مهم زائرین پیاده، مسکن است، ‌اظهار داشت:‌ مردم مشهد مقدس می‌توانند تأمین کننده نیاز سکونت زائران پیاده باشند، از این رو باید رسانه‌ها فرهنگ میزبانی در مردم مشهد را نهادینه کنند.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی اضافه کرد:‌ رسانه‌های فضای مجازی و صدا و سیمای خراسان رضوی برای دعوت مردم به پذیرایی می‌توانند بیشترین نقش را داشته باشند.

علم‌الهدی تأکید کرد: برنامه‌ریزی‌های فرهنگی باید به گونه‌ای باشد که فعالیت‌های فرهنگی تشکل‌های مردمی با فعالیت‌های آستان قدس رضوی آمیخته شود.

وی با بیان اینکه حلقه‌های معرفتی برای افزایش بصیرت دینی در اوج حضور زائران در مشهد بسیار مهم است و ترویج دین از جنس انقلاب باید انجام شود، تصریح کرد: اگر آموزه‌های دینی را بدون در نظر گرفتن انقلاب معرفی کنید، بزرگ‌ترین تخریب علیه انقلاب را انجام داده‌اید.

امام جمعه مشهد ادامه داد:‌ فعالیت و همکاری شورای هیئات مذهبی،‌ معاونت تبلیغات اسلامی و سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی سبب حضور بیشتر هئیات مذهبی در حرم مطهر رضوی و کاهش حضور جریان‌های انحرافی می‌شود.

27216

کد N1790535