خودکشی دختر اصفهانی نافرجام ماند؛ به هوش آمد | خودکشی ای که ربطی به نهنگ آبی نداشت!

خودکشی دو دختر اصفهانی, دو دختر اصفهانی, نهنگ آبی, دختر اصفهانی نهنگ آبی, خودکشی دختر اصفهانی, خودکشی اصفهان, آذری جهرمی خودکشی اصفهان, علت خودکشی دختر اصفهانی, فیلم خودکشی در اصفهان, خودکشی در اصفهان, دختر اصفهانی, خودکشی اصفهان, جزییات خودکشی اصفهان, جزییات خودکشی دو دختر اصفهانی, ماجرای خودکشی اصفهان, خانواده دو دختر اصفهانی, خانواده دختر اصفهانی, مادر دختر اصفهانی, خودکشی مادر دختر اصفهانی, وزیر ارتباطات, آذری جهرمی, وضعیت دختر اصفهانی, وضعیت سلامت دختر اصفهانی, دختر اصفهانی به هوش آمد,

خودکشی اصفهان | یکی از دو دختر اصفهانی که روز شنبه اقدام به خودکشی از روی پل چمران این شهر کرده بودند، امروز به هوش آمد. این دختر 15 ساله اصفهانی از آی سی یو به بخش منتقل شده و دوران درمان را طی می کند. دختر دیگر، که آثار خودزنی روی بدنش، شک ارتباط خودکشی با چالش نهنگ آبی را برانگیخت، ساعتی پس از حادثه درگذشت...

بیشتر بخوانید: دو دختر اصفهانی قبل از خودکشی چه گفتند؟
بیشتر بخوانید: دختر اصفهانی قبل از خودکشی خودزنی کرد .
بیشتر بخوانید: خودکشی دو دختر اصفهانی .
بیشتر ببینید: فیلم خودکشی دو دختر در اصفهان .

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: دختر بازمانده از حادثه سقوط از پل چمران اصفهان پس از تلاش پزشکان امروز به هوش آمده است.

کیانوش جهانگیری  پیرامون آخرین وضعیت بهبودی دختر بازمانده از حادثه خودکشی روز شنبه به تسنیم گفت: درحال حاضر وضعیت سلامت او بسیار بهتر شده و ادامه اقدامات درمانی برای او درحال انجام است.
وی افزود: این دختر اکنون به هوش اومده و طبق آخرین خبرهای دریافتی احتمالا به بخش منتقل شده و نیاز به مراقبت ویژه ندارد اما همچنان اقدامات درمانی مورد نیاز انجام می‌شود.
به گزارش تسنیم، روز شنبه خبر سقوط 2دختر نوجوان از بالای بزرگراه چمران منتشر شد که به محض تماس با مرکز فوریت‌های پزشکی، نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
یکی از دختران حادثه به محض برخورد با زمین هوشیاری خود را از دست داده بود و به کمای عمیق رفت و در همان ساعات اولیه در بیمارستان غرضی به علت شدت ضربه وارده و عدم هشیاری جان خود را از دست داد.
دختر دیگر با شکستگی‌های متعدد استخوانی روبه‌رو شد و به بیمارستان امین منتقل شد که اکنون نسبت روزهای نخست در وضعیت بهتری به سر می‌برد.
کد N1782871