ماجرای آزار سارینا در حضور پدر و مادرش | رازی که سارینا از افشای آن می ترسد!

سارینا, سارینا سمنان, سمنان, ضرب و شتم سارینا, دختر سمنانی, دختر بچه سمنانی, سارینا دختر سمنانی, عکس سارینا, ضارب سارینا, سارینا اهورا, اهورا, قتل اهورا, کودک آزاری, آزار کودکان, دختر 5 ساله سمنانی, آزار سارینا, پدر و مادر سارینا, سارینا سمنانی, راز سارینا

ماجرای آزار سارینا | پدر و مادر سارینا کودک پنج ساله سمنانی در محل شکنجه و آزار و اذیت سارینا حضور داشته اند! این خبر را رئیس پلیس سمنان اعلام کرد. او گفت: سارینا به طور اتفاقی شاهد ماجرایی بوده که فرد سوم برای ترساندن دختر بچه 5 ساله از بازگو کردن آن، سارینا را در حضور پدر و مادرش شکنجه کرده است...

بیشتر بخوانید: سارینا دختر سمنانی .
بیشتر بخوانید: خودکشی دختر اصفهانی .
فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: تحقیقات برای دستگیری پدر و ضارب سارینا برای تکمیل پرونده یک مورد کودک آزاری در سمنان ادامه دارد.
سردار روح الامین قاسمی افزود : در تحقیقات انجام شده مشخص شد این کودک شاهد اتفاقی بوده و شخص سومی در حضور پدر و مادرش، او را برای ترساندن از این که مساله را بازگو نکند، کتک زده است.
به گزارش ایرنا، وی با بیان این که والدین به این رخداد اعتراضی نکردند، اظهارداشت : اکنون مادر در بیمارستان کنار بالین فرزندش حضور دارد ولی از پدر خبری در دست نیست و مردی که سارینا را نیز وحشیانه کتک زده متواری است.
وی ادامه داد : سارینا بعد جراحت ها و سوختگی های متعدد بلافاصله در بخش آی سی یوی بیمارستان امیرالمومنین بستری منتقل شد.
سردار قاسمی تصریح کرد : این دختر پنج ساله در حال خفگی به کارکنان بیمارستان امیرالمومنین سمنان تحویل داده شد و علاوه بر جراحت و خونریزی های سطحی ، دچار خونریزی مغزی در ناحیه چشم است.
فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: با تلاش پزشکان اکنون سطح هوشیاری این کودک افزایش یافته و حال وی رو به بهبود است.
کد N1782183