نورگل یشیلچای بازیگر زن ترکیه ای در ایران | یشیلچای کجا اقامت دارد؟ +عکس

نورگل یشیلچای, بازیگر ترکیه ای, بازیگر زن ترکیه ای, نورگل یشیلچای در ایران, عکس نورگل یشیلچای, عکس نورگل یشیلچای در ایران, بازیگر ترکیه ای در ایران, عکس بازیگر ترکیه ای در ایران,

نورگل یشیلچای بازیگر زن معروف ترکیه ای ایران برای شرکت در یک پروژه سینمایی به ایران آمده است. یشیلچای در فیلم جن زیبا همبازی فرهاد اصلانی خواهد بود. او با انتشار عکسی از هتلی در اصفهان، محل اقامت خود در ایران را فاش کرد...

بازیگر ترکیه‌ای برای حضور در فیلم «جن زیبا» به کارگردانی بایرام فضلی و تهیه‌کنندگی مهرداد فرید در اصفهان حاضر شد.
ساخت فیلم سینمایی «جن زیبا» در اصفهان آغاز شده است و بازیگر ترکیه‌ای برای حضور در این فیلم وارد ایران شده است. عکس‌هایی که یشیل‌چای در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده نشان از حضور او در هتل عباسی اصفهان دارد.
پیش از این در خبری اختصاصی در سینماسینما حضور این بازیگر در فیلم فضلی اعلام شده بود، اما به فاصله کوتاهی از انتشار این خبر، تهیه‌کننده فیلم در گفت‌و‌گویی حضور یشیل‌چای را در فیلم «جن زیبا»‌ تکذیب کرد.
به نظر می‌رسد عکس‌هایی که این بازیگر سرشناس ترکیه‌ای از اصفهان منتشر کرده و همچنین جزئیاتی که از نقش خود گفته تایید‌کننده آن است که او برای بازی در «جن زیبا» به ایران آمده است.
این بازیگر در مورد ویژگی نقشی که در این فیلم ایفا می‌کند، گفته است: «از آنجا که شخصیت دلارام از ابتدای تولد ناشنوا و لال نبوده، بنابراین باید برای آواهایی که از دهان او هنگام واکنش و یا تلاش برای بیان کردن موضوعی، شنیده می‌شود، تمرین کنم.»
یشیل‌چای در این فیلم همبازی فرهاد اصلانی شده است.
در ادامه عکس‌هایی که این بازیگر از هتل محل استقرار خود در اصفهان منتشر کرده می‌آید:
کد N1781164