چرا اهورا با مادر و ناپدری زندگی می کرد؟ | ماجرای سوختگی بدن اهورا با سیگار | حواشی خاکسپاری اهورا

اهورا, قتل اهورا, قاتل اهورا, ناپدری اهورا, مادر اهورا, پدر اهورا, طلاق پدر و مادر اهورا, عکس اهورا, ماجرای اهورا, اهورا رشت, ماجرای قتل اهورا, عکس مادر اهورا, تجاوز به اهورا, اهورا تجاوز, علت قتل اهورا, واکنش مادر اهورا, تجاوز, واکنش پدر اهورا, مرگ اهورا, داستان اهورا, المیرا مادر اهورا, عکس المیرا, محاکمه قاتل اهورا, محاکمه مادر اهورا, خاکسپاری اهورا, حاشیه خاکسپاری اهورا, حضانت اهورا, سوختگی بدن اهورا, چرا اهورا با مادرش زندگی می کرد, پدر و مادر اهورا, حواشی خاکسپاری اهورا, مادر بزرگ اهورا,

خاکسپاری اهورا با حواشی بسیاری همراه بود. ناگفته های عجیب و غریبی در مراسم خاکسپاری کودک 2 ساله رشتی که بعد از تجاوز ناپدری به قتل رسید، بیان شد. مادر المیرا (مادر بزرگ المیرا) وقتی به گورستان رسید، با برخورد بد حاضران مواجه شد. وکیل پدر اهورا از ماجرای حضانت اهورا و علت زندگی او با مادر و پدرخوانده اش گفت و سوختگی بدن اهورا با سیگار را تایید کرد...

بیشتر بخوانید: محاکمه المیرا مادر اهورا در قبرستان .

بیشتر بخوانید: مادر اهورا چه می گوید؟


بیشتر ببینید: تجاوز به کودک؛ آمار باورنکردنی

ساعت از ۱۴:۳۰ روز سه‌شنبه گذشته و جسد بی‌جان اهورا در میان فریادهای بی‌صدا شده‌ی مادربزرگ و پدرش و حاضران به خاک سپرده‌شده است و جمعیت کم‌کم پراکنده می‌شوند. تعدادی از نزدیکان پدر اهورا هم قبرستان را ترک کرده بودند که زنی سالمند که بازوهایش را دو زن دیگر گرفته بودند با خیال این‌که اوضاع آرام‌تر شده نزدیک دم در مسجد شد اما ناگهان یکی از اقوام پدری اهورا او را شناخت و فریاد زد که مادرِ دختری که قاتل اهورا شده را ازاینجا ببرید. ثانیه‌هایی بعد زن داغدار در میان فحاشی‌های بعضی از حاضران عصبانی و دچار تالم روحی، محوطه را ترک کرد.

پدر اهورا اما از مزار کودکش فاصله نمی‌گیرد. او در مقابل اصرار اطرافیان برای رفتن به خانه تاکید می‌کند که زنش طی دو ماه گذشته اجازه‌ی دیدن اهورا را از او سلب کرده بود و او می‌خواهد تا صبح با پسرش بازی کند! آن‌ها عدم اجازه دیدار با پدر را نشانه‌ای دیگر بر سابقه کودک‌آزاری اهورا می‌دانند و تاکید  دارند که چون پدرخوانده اهورا چند جای بدنش را با سیگار سوزانده بود و بدنش کبود بود مادرش از ترس فاش شدن ماجرا اجازه دیدار را از پدرش سلب کرده بود.

موضوعی که عزیزی وکیل میلاد قاسمی پدر اهورا هم تائید می‌کند و می‌گوید میلاد و المیرا در صحبت‌هایشان درباره باز پس گرفتن حضانت اهورا از مادر صحبت کرده بودند و قرار بود او کارهای قانونی این موضوع را به دلیل عدم صلاحیت مادر در نگهداری از کودک بر عهده بگیرد. اما حادثه رخ‌داده مانع اقدامات قانونی شد.

پدر اهورا به‌دفعات تاکید می‌کند که در حال حاضر بیشتر از آن‌که از «مجتبی» خشمگین باشد از همسر سابقش که از او با الفاظ نامناسب یاد می‌کند کینه به دل دارد و تمام تلاشش را برای محاکمه شدن او به کار می‌گیرد. چراکه به گفته‌ی او همسرش علی‌رغم تائید پزشکان مبنی بر وقوع کودک‌آزاری همچنان از همسر صیغه‌ای خود دفاع کرده و او را بی‌گناه می‌دانست.

میلاد با چشمانی اشک‌بار می‌گوید که دستگاه قضایی باید بداند که «کل گیلان» خواستار محاکمه‌ی این «به‌اصطلاح مادر» است.
کد N1780469