گل اول پرسپولیس به الهلال | فیلم: گل منشا به الهلال | پرسپولیس 1 - الهلال 1

پرسپولیس, پرسپولیس الهلال, الهلال, گل اول پرسپولیس الهلال, گل پرسپولیس, خلاصه پرسپولیس الهلال, بازی پرسپولیس الهلال, فیلم پرسپولیس الهلال, گل منشا به الهلال, گل پرسپولیس به الهلال, گل اول پرسپولیس به الهلال, فیلم گل منشا, فیلم گل اول پرسپولیس به الهلال, فیلم گل پرسپولیس به الهلال, فیلم گل پرسپولیس, بازی امشب پرسپولیس

گل اول پرسپولیس به الهلال | بازی برگشت پرسپولیس و الهلال مسقط عمان در حال برگزاری است... گادوین منشا گل اول پرسپولیس را وارد دروازه الهلال کرد. با گل منشا نتیجه بازی 1-0 به نفع پرسپولیس شد اما دقایقی بعد خطای پنالتی انصاری روی بازیکن الهلال گرفته شد. پنالتی الهلال بازی را 1-1 مساوی کرد. فیلم گل منشا به الهلال را ببینید...

[span]
گل اول پرسپولیس به الهلال | فیلم: گل منشا به الهلال | پرسپولیس 1 - الهلال 1گل اول پرسپولیس به الهلال | بازی برگشت پرسپولیس و الهلال مسقط عمان در حال برگزاری است... گادوین منشا گل اول پرسپولیس را وارد دروازه الهلال کرد. با گل منشا نتیجه بازی 1-0 به نفع پرسپولیس شد اما دقایقی بعد خطای پنالتی انصاری روی بازیکن الهلال گرفته شد. پنالتی الهلال بازی را 1-1 مساوی کرد. فیلم گل منشا به الهلال را ببینید...پرسپولیس با حضور در جمع 4 تیم برتر لیگ قهرمانان، امید زیادی به صعود به فینال داشت که اکنون با شکست 4 بر صفر در جدال رفت، شانس آنها به حداقل رسیده است. با این حال آنها یک 90 دقیقه دست نخورده در اختیار خواهند داشت که بتوانند یک معجزه عجیب و تاریخی را رقم بزنند.
برانکو ایوانکوویچ در این دیدار حسین ماهینی و مهدی طارمی را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و فرشاد احمدزاده نیز به دلیل مصدومیت آنها را همراهی نمی‌کند. با این حال بازگشت سیدجلال حسینی، محمد انصاری و کمال کامیابی نیا شرایط را تا حدودی به سود آنها کرده است.
با گزارش لحظه به لحظه این دیدار و حواشی آن خبرنگار و عکاس ورزش سه را از استادیوم سلطان قابوس عمان همراهی کنید.
استادیوم: سلطان قابوس مسقط                تماشاگر
اخطار
محمد انصاری (دقیقه 25) از پرسپولیس
پرسپولیس
علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه، محسن مسلمان، وحید امیری، علی علیپور و گادوین منشا
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ
الهلال عربستان
عبدالله معیوف، اوسامه هوساوی، محمد جحفلی، محمد بریک، یاسر الشهرانی، الحافظ، نیکولای میلسی، سلمان الفرج، کارلوس ادواردو، سالم الدوساری و عمر خریبین
سرمربی: رامون دیاز
شرح گل ها
پرسپولیس 1 الهلال 0( گادوین منشا، دقیقه 17): ارسال وحید امیری برای گادوین منشا با ضربه سر محکم این بازیکن گل اول پرسپولیس را رقم زد.
پرسپولیس 1 الهلال 1: ( دقیقه 29، عمر خریبین): مهاجم سوری الهلال ضربه پنالتی مشکوک تیمش را به شکل چیپ وارد دروازه بیرانوند کرد تا نتیجه را به تساوی بکشد.
دقایق حساس
دقیقه 4: الهلال روی حمله ای روی دروازه پرسپولیس صاحب موقعیت کرنر شد که این ضربه سودی برای آبی پوشان نداشت.
دقیقه 8: نفوذ صادق محرمی از راست با دفع توپ جهفلی به کرنر رفت.
دقیقه 10: پاس در عمق محسن مسلمان با اشتباه مدافع الهلال فرصت خوبی را برای علپیور مهیا کرد که معیوف با خروجی خوب موقعیت را از پرسپولیس گرفت.
دقیقه 14: پرسشپولیس صاحب توپ و میدان است و حمللات نصفه و نیمه ای را روی دروازه الهلال طراحی می کند اما شدت این حملات به قدری نیست که حریف را به دردسر بیندازد.
دقیقه 21: فرار علی علیپور به محوطه جریمه و ضربه او از زاویه تقریبا بسته با برخورد به تیرک دروازه راهی اوت شد.
دقیقه 22: اینبار ارسال محمد انصاری از سمت چپ فرصت خوب گلزنی را در اختیار گادوین منشا قرار داد که ضربه سر او از فاصله کمی راهی اوت شد.
دقیقه 25: تکل محمد انصاری روی پای کارلوس ادواردو از سوی داور با کارت زرد همراه شد. این در حالی بود که بازیکنان اعتقاد داشتند این حرکت خطا نبوده و نسبت به آن معترض بودند.
دقیقه 28: حرکت دوساری به سمت دروازه پرسپولیس پشت محوطه جریمه با خطای محمد انصاری همراه شد که داور یک ضربه پنالتی به سود الهلال اعلام کرد. این در حالی بود که این خطا به نظر چسبیده به خط محوطه جریمه به نظر می رسید.
کد N1780398