ماجرای قتل اهورا به روایت دادستان رشت | جزئیات مرگ اهورا پس از تجاوز ناپدری | دوستی مادر اهورا با قاتل شایعه است

اهورا, قتل اهورا, قاتل اهورا, ناپدری اهورا, مادر اهورا, پدر اهورا, طلاق پدر و مادر اهورا, عکس اهورا, ماجرای اهورا, اهورا رشت, ماجرای قتل اهورا, عکس قاتل اهورا, عکس مادر اهورا, اهورا تجاوز, آزار جنسی اهورا, رشت, حوادث, حوادث رشت, دستگیری مادر اهورا, قتل پسر بچه رشت, واکنش مادر اهورا, تجاوز, تجاوز به اهورا, اهورا قاسمی, قتل اهورا قاسمی, ماجرای اهورا,قتل اهورا قاسمی, جزئیات قتل اهورا, ماجرای قتل اهورا, مرگ اهورا, جنازه اهورا, اهورا کودک رشتی, کودک رشتی, قتل اهورا در رشت, شایعات قتل اهورا, تجاوز

ماجرای قتل اهورا به روایت دادستان رشت | اخبار قتل و تجاوز به اهورا کودک 2 ساله رشتی توسط پدرخوانده اش از روز گذشته در صدر اخبار حوادث قرار گرفت و در این میان برخی خبرهای نادرست نیز منتشر شد. دادستان رشت با ارائه توضیحاتی درباره ماجرای قتل اهورا، برخی شایعات را تکذیب کرد. او ماجرای دوستی مادر اهورا با قاتل را نادرست خواند.

بیشتر بخوانید: ادعای مادر اهورا .
بیشتر بخوانید: عکس و جزئیات قتل اهورا .
بیشتر ببینید: فیلم تدفین اهورا .

حجت‌الاسلام والمسلمین علی مصطفوی‌نیا دادستان مرکز استان گیلان با اشاره به وقوع کودک‌آزاری منجر به قتل در شهر رشت اظهار داشت: فردی 27 ساله که ناپدری کودک 2 سال و 8 ماهه‌ای به‌نام اهورا بوده و، پس از تجاوز به این کودک خردسال با کوبیدن سر او به دیوار او را به قتل رساند.
دادستان مرکز استان گیلان با بیان اینکه قاتل در یکی از داروخانه‌های رشت کار می‌کرده است خاطرنشان کرد: به گفته متهم به قتل، وی هیچ‌گونه سابقه بیماری روانی و همچنین مصرف مواد مخدر در زمان قتل را نداشته است.
مصطفوی‌نیا با اشاره به شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر عدم ازدواج مادر این کودک و متهم به قتل و وجود ارتباط آنان در قالب دوستی عنوان داشت: مادر مقتول بعد از جدایی از همسرش با متهم به قتل ازدواج کرده بود.
دادستان مرکز استان گیلان با بیان اینکه وقوع جرم در زمان عدم حضور مادر "اهورا" رخ داده است اعلام کرد: دستگیری مادر مقتول به جرم همکاری در وقوع این جرم شایعه‌ای است که در فضای مجازی منتشر شده است.
وی با اشاره به اینکه پزشکی قانونی آزمایشات لازم را بر روی جسد مقتول انجام داده اما نظریه خود را هنوز اعلام نکرده است ابراز داشت: در بررسی‌های اولیه، علت مرگ این کودک خردسال ضربه مغزی بر اثر کوبیده شدن سرش به دیوار اعلام شده است.
مصطفوی‌نیا با اعلام اینکه جسد "اهورا" سه ساله در اختیار خانواده‌اش جهت تدفین قرار گرفته است اظهار داشت: شکسته شدن درب منزل توسط پلیس و دستگیری قاتل شایعه بوده است و پس از رساندن کودک به بیمارستان و مشکوک شدن کادر پزشکی، جرم کشف شده است.
پیکر این کودک معصوم پس از انجام آزمایشات پزشکی قانونی امروز تشییع و به خاک سپرده شد.
کد N1780375