سعید سهیلی: آقای قرائتی! پرخاش ممنوع! || آقا دوربینی بازیگر «ژن خوک»؟

دوربینی, آقای دوربینی, آقا دوربینی, دوربینی قرائتی, فیلم دوربینی قرائتی, فیلم برخورد قرائتی با آقای دوربینی, حجت الاسلام قرائتی, فیلم قرائتی, فیلم دوربینی, حسین نمازی, قرائتی آقای دوربینی, حسین دوربینی,

سعید سهیلی، در واکنش به برخورد پرخاشگرانه ی حجت الاسلام قرائتی با «آقا دوربینی» نوشت: با مهر و افتخار این آقا را برای اولین فیلمم جلوی دوربین دعوت می کنم.

ببینید: فیلم: حجت الاسلام قرائتی به آقای دوربینی چه گفت؟

انتشار فیلمی که در آن حجت الاسلام محسن قرائتی فردی به نام آقای دوربینی را از محفلش اخراج میکند با واکنشهای فراوانی در فضای مجازی روبرو شده و حتی عزت الله ضرغامی رییس سابق صداوسیما از جانب قرائتی در این باره عذرخواهی کرده است.
به گزارش انتخاب، سعید سهیلی کارگردانی که کمدیهای «گشت ارشاد» را در کارنامه دارد واکنش جالبی به اخراج آقای دوربینی نشان داده و آن هم دعوت از دوربینی برای ایفای نقش در فیلم تازه اش! با احتساب آن که سهیلی مترصد تولید فیلم «ژن خوک» است هیچ بعید نیست که آقای دوربینی بازیگر این فیلم شود.

سهیلی نوشته است: آقای قرائتی پرخاش ممنوع ، با خشم فرمودید که این آقا را بیرون کنید… چرا که حواس مرا پرت میکند ، یک لحظه حواس پرتی و این همه عصبیت؟!!! پس ما چه کنی ؟ مردم چه بگویند بابت سالهایی که شما و امثال شما حواسشان را پرت کرده اید؟ اگر شما پیر و حواستان پرت شده و اوایل انقلاب را از یاد برده اید، مردم حواسشان جمع است و خوب به یاد دارند، سالهایی که شما بیشتر از ایشان عشق دوربین بودی ، اگر الان نیستید چون میلیون ساعت فیلم از شما ضبط و پخش شده، بایدم که از دوربین سیر شوید… همانطور که ما از چهره شما سیر شده ایم، شما با پرخاش ایشان را به پشت دوربین ، به زیر پایه دوربین تبعید، اما من با مهر و افتخار ایشان را برای اولین فیلمم به جلوی دوربین دعوت و به این دعوت مباهات میکنم. دوباره تکرار میکنم؛ خشم و پرخاش ممنوع!
کد N1780312