زن همسایه به دست مرد مجنون وحشیانه به آتش کشیده شد

اخبار حوادث, حوادث, قتل, آدمکشی, اخبار حوادث, قتل, آدمکشی‌, جنایت, همسر کشی, قتل زن, قتل زن جوان, سوزاندن جسد, آدمسوزی, جنایت, قتل مرد, قتل دوست, آتش سوزی, آتش سوزی منزل, آزار جنسی, آزار و اذیت جنسی, پیشنهاد بیشرمانه, آدم سوزی, انتقام

مرد جوانی که در رفتاری جنون آمیز با بنزین زن همسایه را به آتش کشید در زمانی کوتاه دستگیر شد

بخوانید: رابطه نامشروع زن جوان شوهردار را در کام آتش فروبرد
بخوانید:  جنایتکاری که همسرش را با بنزین به آتش کشید

مشرق نوشت: غروب سه‌شنبه 18 مهر، ساکنان محله‌ای در حاشیه شهرستان بجنورد - استان خراسان شمالی- با شنیدن فریادهای زنی از اهالی محل، متوجه آتش‌سوزی خانه شدند.

لحظاتی بعد زن میانسال صاحبخانه که مانند گلوله‌ای از آتش شده بود، با فریادهای دلخراش از خانه بیرون دوید. این زن که با کمک مردم از شر آتش خلاص شده بود با رسیدن اورژانس به بیمارستان بجنورد و پس از آن به علت سوختگی شدید برای درمان تکمیلی به بیمارستانی در مشهد انتقال یافت.

کارآگاهان در تحقیقات مقدماتی دریافتند که مرد آتش افزوز، همسایه 42 ساله او بوده که از مدتی قبل با این زن اختلاف پیدا کرده بود. با این سرنخ مرد همسایه که متواری شده بود تحت تعقیب قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد دراین باره گفت: «با شناسایی هویت مرد جوان، تحقیقات گسترده برای دستگیری او آغاز شد و مأموران موفق شدند متهم فراری را در کمتر از سه ساعت ردگیری و دستگیر کنند. مرد 40 ساله پس از دستگیری به جرم خود اعتراف و انگیزه‌اش را اختلاف‌های قبلی با زن همسایه اعلام کرد. با وجود این بازجویی‌های فنی، تخصصی در این پرونده همچنان ادامه دارد.»
کد N1777986