قلعه‌نویی: خدا لعنت کند آن‌هایی را که استقلال را به این روز انداختند/باید با ۳ یا ۴ گل پیروز می‌شدیم

باشگاه ذوب آهن,امیر قلعه نویی,باشگاه استقلال

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مدعی شد، تیمش توانایی برتری پرگل مقابل استقلال را داشته است.

به گزارش تسنیم؛ امیر قلعه نویی بعد از تساوی مقابل استقلال در کنفرانس خبری بعد از بازی اظهار داشت: همه یک فوتبال خوب دیدند. به شاگردانم خسته نباشید می‌گویم. اگر عدالت رعایت می‌شد، باید با اختلاف سه یا چهار گل پیروز می‌شدیم.

باز هم خدا را شکر که در آزادی نباختیم
وی در ادامه افزود: باز هم خدا را شکر می‌کنم که بازی خوبی بود و اینکه البته با موقعیت‌هایی که به وجود آمد در آزادی نباختیم. یک خسته نباشید هم به علیرضا منصوریان می‌گویم که تیمش امروز فوتبال خوبی بازی کرد.

ما یک پنالتی و یک تک به تک از این بازی طلب داریم
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: فکر می‌کنم ما یک پنالتی و یک تک به تک از این بازی طلب داریم. به نظرم داور در بازی‌های بزرگ نباید تحت تأثیر قرار بگیرد و ان‌شاءالله که من اشتباه کرده باشم. در نهایت به خانواده ذوب‌آهن تبریک می‌گویم، چون فوتبال خوبی را ارائه کردیم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

مشکلی با هواداران استقلال ندارم
قلعه‌نویی در واکنش به تشویقش از سوی هواداران استقلال گفت: من اعتقاد دارم استقلال مال این عزیزان (هواداران) است. ما در تاریخ فوتبال‌مان تیم‌هایی مانند راه‌آهن، شاهین، هما و دارایی را داشتیم که این تیم‌ها به دلیل نداشتن پشتوانه هوادار خیلی زود از صحنه فوتبال محو شدند. نبود هوادار در کنار رفتن این تیم‌ها تأثیرگذار بود. هر چند شاید سیاست‌های غلط بعد از انقلاب هم در این موضوع تأثیر گذاشت، اما به‌هرحال هوادار سرمایه است. من خوشحالم که امروز هواداران استقلال را دیدم. من با آنها مشکلی ندارم. دلیلی هم که وقتی مرا تشویق کردند سمت آنها نرفتم و عکس‌العملی نشان ندادم این بود که می‌دانستم با فرهنگ استقلال بازی شد.

خدا لعنت کند آنهایی را که استقلال را به این روز انداختند
وی ادامه داد: خدا لعنت کند، خدا لعنت کند و خدا لعنت کند آنهایی را که به استقلال آمدند و استقلال را به این روز انداختند. استقلال یک تیم اخلاق‌مدار بود، اما همه اینها یک روز مشخص می‌شود. خوشحالم که امروز یک فضای استقلالی را در ورزشگاه دیدم. من با هواداران استقلال مشکلی ندارم و برعکس کلی خاطره خوبی با آنها ساخته‌ام. زمانی که این تیم در رده سیزدهم بود، زمانی که در رده نهم بود و زمانی که در بدترین شرایطش قرار داشت، من پای استقلال ایستادم، اما آن کارها بی‌معرفتی بود. روزی هم که از استقلال رفتم نمی‌خواستم از نظر فنی و اخلاقی تیم به این روز بیفتد اما متأسفانه افتاد.

نیمه دوم بازی مقابل استقلال را به تماشاگران‌مان تقدیم می‌کنم
وی به تمجید از هواداران ذوب‌آهن که امروز برای تشویق این تیم به ورزشگاه آزادی آمده بودند پرداخت و خاطرنشان کرد: نیمه دوم این بازی را به تماشاگران‌مان تقدیم می‌کنم. ذوب‌آهن تیم و هواداران با اخلاقی دارد. آنها به بچه‌های ما روحیه دادند. من این بازی خوب در نیمه دوم را به هواداران ذوب‌آهن تقدیم می‌کنم.

تمام فکر و ذهنم در ذوب‌آهن است
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود اگر فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل استقلال شود، او سرمربی فصل آینده این تیم خواهد بود؟ گفت: آن‌گونه که شما می‌گویید فتح‌الله‌زاده به من علاقه ندارد. او برای مجموعه استقلال زحمات زیادی کشیده است، اما قسم می‌خورم که همه فکر و ذکرم در آنجایی است که مشغول به کار هستم. من در عمر مربیگری‌ام نه به بازیکنی زنگ زده‌ام، نه به مدیر و نه به لیدری. من عاشق کار کردن هستم. بعد از جدایی از تیم ملی به مصر رفتم و حتی پس از ترک استقلال راهی ملوان شدم که یکی از بهترین دورانم را در آنجا داشتم. الان هم می‌گویم که تمام فکر و ذهنم در ذوب‌آهن است.
43 43

 

کد N1768895