باتری قلب کروبی از کار افتاده بود! | گفته های فرزند مهدی کروبی عمل قلب پدرش

کروبی, مهدی کروبی, عمل قلب کروبی, آخرین وضعیت سلامت کروبی, سلامت کروبی, محمدحسین کروبی, شیخ مهدی کروبی, حصر, فتنه, رفع حصر, اعتصاب غذای کروبی, ماجرای اعتصاب غذای کروبی, اعتصاب غذای خشک, علت اعتصاب غذای کروبی, باتری قلب کروبی, عمل قلب کروبی, قلب مهدی کروبی, بیماری قلبی کروبی,

باتری قلب مهدی کروبی از کار افتاده بوده است! این گفته محمد حسین کروبی فرزند مهدی کروبی است که برای چهارمین بار مورد عمل قلب قرار گرفته است. او گفت: اگر اعتصاب غذا نبود و ایشان به بیمارستان نمی آمد پزشکان متوجه این قطعی نمی شدند.

بیشتر بخوانید: ماجرای اعتصاب غذای کروبی .
فرزند مهدی کروبی علت عمل چهارمین عمل قلب پدرش در یک ماه گذشته را ناموفق بودن عمل پیشین عنوان کرد.
فرزند کروبی گفت: به دلیل اینکه باتری کار گذاشته شده در قلب مهدی کروبی کار نمی کرد مجددا قلب او مورد عمل جراحی قرار گرفت.
محمدحسین کروبی در گفت و گو با جماران در مورد علت عمل چهارم قلب پدرش در یک ماه گذشته اظهار داشت: بعد از اعتصاب غذا پزشک متوجه شد که فشار خون ایشان پایین و ضربان قلب بالا است و با اطلاع وزیر بهداشت ایشان به بیمارستان منتقل شد و در همان  بخش CCU متوجه شدند که باتری قلب ایشان کار نمی کند.
وی افزود: خواست خدا بود که علی رغم مخالفت خانواده ایشان اعتصاب غذا کند. اگر این اعتصاب غذا نبود و ایشان به بیمارستان نمی آمد پزشکان متوجه این قطعی نمی شدند.
حسین کروبی گفت: امروز صبح ایشان دو ساعت در اتاق عمل بودند و مجددا باتری ایشان را وصل کردند. در حال حاضر ایشان تقریبا در نیمه بیهوشی هستند و درد زیادی هم دارند.
وی تصریح کرد: پزشک معالج در پاسخ به سؤالی در مورد چرایی این اتفاق گفت که در از پنج تا ده درصد عمل های کار گذاشتن باتری در قلب چنین اتفاقی رخ می دهد.
کد N1752563