دولت هم برادری سپاه و ارتش را یاد بگیرد/ امیر حاتمی بدون شک بهترین گزینه است

مجلس,جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی,سید امیر حسین قاضی‌زاده هاشمی

نماینده مردم مشهد در موافقت وزیر پیشنهادی وزارت دفاع گفت: ارتش و سپاه با یکدیگر برادری دارند که امور را به خوبی پیش می‌برند و باید سایر بخش‌های دولت هم یاد بگیرند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سید امیر حسین  قاضی‌زاده هاشمی در موافقت با وزیر پیشنهادی وزارت دفاع گفت: برادران سپاهی در طول چند روز گذشته از من درخواست کردند که پشت تریبون مجلس از امیر سرتیپ امیر حاتمی دفاع کنم. این دو مجموعه از یکدیگر جدا نیستند و زیر نظر یک فرمانده متعهد و معتقد اداره می‌شود.

او خاطرنشان کرد: سپاه و ارتش با هم رقابت دارند اما به دلیل تفکیک دقیق وظایف آنچنان برادرانه در کنار یکدیگر ایستاده‌اند که هر دو با هم در سخت‌ترین و پرچالش‌ترین مناطق جهان کنار هم می‌جنگند.

نماینده مجلس دهم تاکید کرد: از ابتدای انقلاب و تاکنون سپاه و ارتش ضمن حفظ هویت خود در اقتصاد، علم، تکنولوژی، به گونه‌ای عمل کرده‌اند که علاوه بر اینکه نیاز به جریان مقاومت را تامین کردند ما امروز وابستگی نداریم.

او در ادامه افزود: اگر این برادری‌ که در این دو نهاد دیده می‌شود در سایر بخش‌های دولت نیز دیده می‌شد امور به خوبی پیش می‌رفت. آقای رئیس‌جمهور عنوان می‌کرد از اصلاح‌طلبان و سران اعتدال برای چینش کابینه استفاده می‌کند، بهتر است در اداره کشور نیز آن را لحاظ کند.

نماینده مجلس دهم در ادامه خاطرنشان کرد: در طول عمر بابرکت انقلاب اسلامی از ظرفیت جوانان به خوبی استفاده کرده‌ایم. امیر حاتمی نیز در زمره آنان قرار می‌گیرد که با اخلاص و اعتقادات در نظام خدمت کرده است.

قاضی‌زاده هاشمی خطاب به نمایندگان مجلس گفت: عزیزان امروز به امیر سرتیپ حاتمی رای بدهید، زیرا او بدون شک بهترین گزینه است.

کد N1751585