مزایای بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی,sms marketing,گروه نرم افزاری هانا

بازاریابی پیامکی SMS Marketing یک فرصت بزرگ برای تجارت است اما در صورت اشتباه منجر به از دست دادن مشتریان می شود.

1.      ایجاد مشتریان وفادار

بازاریابی پیامکی که از طریق پنل اس ام اس قابل انجام است کانال بسیار مناسبی برای ایجاد مشتریان وفادار و نگه داشتن آن ها میباشد. میتوانید از این طریق مشتریان خود را از آخرین تخفیف ها یا اخبار کسب و کار خودتان مطلع سازید. با این کار پیوسته ارتباط خود را با مشتری حفظ میکنید و به آن ها القاء میکنید که برای شما مهم هستند.

2.      بهبود ارتباط

همانطور که گفتیم ارتباط مستمر با مشتری بسیار مهم است. ارسال پیامک یکی از بهترین راه های برقراری ارتباط با مشتری است زیرا اس ام اس یک پیام شخصی از سمت شما به مشتری میباشد. به بهانه های زیادی میتوانید به مشتریان خود پیامک ارسال کنید مثلاً ارسال پیامک تبلیغاتی یک حراج بزرگ، پیام تشکر بعد از خرید، در زمان ارسال محصول به مشتری و ...  . بازاریابی پیامکی راهی ساده، مطمئن و سریع برای برقراری ارتباط با مشتری میباشد.
3.      سریع و مؤثر

از طریق بازاریابی پیامکی میتوانید همزمان به تعداد زیادی از افراد دسترسی پیدا کنید. تنها با ارسال اس ام اس میتوانید به هزاران نفر در مکان های مختلف پیام خود را در زمان دلخواه برسانید. افراد همیشه گوشی های موبایل خود را به همراه دارند پس نگران دیده نشدن پیامتان نباشید.4.      هزینه مناسب

بازاریابی پیامکی در مقایسه با روش های سنتی بازاریابی بسیار مقرون به صرفه و کم هزینه تر میباشد. با این روش میتوانید میزان مصرف بودجه را بهینه کنید.
5.      کوتاه و دقیق

با وجود 160 کاراکتری که میتوانید در پیامک های خود استفاده کنید میتوانید تنها در چند جمله کوتاه و واضح پیام خود را به کاربر برسانید. اینکه هدف از پیامک ارسالی دقیقاً مشخص باشد و کاربر به راحتی متوجه آن شود، مسئله ای بسیار مهم است.


6.      مدیریت زمان

همانطور که همه میدانیم وقت طلاست. با استفاده از خرید پنل اس ام اس میتوانید به مقدار زیادی در زمان خود صرفه جویی کرده و این زمان اضافی را به تمرکز بر روی بخش های دیگر کسب و کارتان اختصاص دهید. پنل های اس ام اس این امکان را به شما میدهند که زمان و تاریخ ارسال اس ام اس را مشخص کنید تا در زمان مقرر ارسال شوند به این ترتیب به راحتی میتوانید زمان خود را مدیریت کنید. 

7.      نرخ بازدید بیشتر

یکی از امتیازات اصلی و تمایز بازاریابی پیامکی با بازاریابی ایمیلی یا انواع دیگر بازاریابی در نرخ بازدید آن است. احتمال اینکه فردی اس ام اس شما را ببیند بسیار بیشتر از احتمال این است که ایمیل شما را ببیند. مطالعات ثابت کرده که 95 درصد پیامک های ارسالی از طرف گیرندگان باز شده و دیده میشوند و این نرخ بسیار بالایی است که میتواند موفقیت کمپین شما را تضمین کند.

8.      کسب اطلاعات بیشتر از مشتری

از طریق پیامک میتوانید از مشتریان خود به راحتی بازخورد بگیرید. تحقیقات نشان داده اند که تقریباً 31 درصد کاربران به نظرسنجی های اس ام اسی پاسخ میدهند با میانگین زمان تنها 5 دقیقه! پس اگر قصد انجام نظرسنجی و گرفتن بازخورد از مشتریان خود دارید یکی از بهترین راه ها میتواند ارسال اس ام اس باشد.

کد N1750578