فیلم شهادت محسن حججی چه شد؟ | چرا داعش از انتشار «فیلم شهادت حججی» می ترسد؟

محسن حججی, شهادت محسن حججی, شهید محسن حججی, لحظه شهادت محسن حججی, نحوه شهادت محسن حججی, تصاویر شهادت محسن حججی, عکس شهادت محسن حججی, اسیر ایرانی داعش, شهید مدافع حرم محسن حججی, شهید حججی, عکسهای محسن حججی, فیلم محسن حججی, فیلم شهادت محسن حججی, فیلم محسن حججی پیش از شهادت, فیلم شهید حججی, فیلم شهید بی سر محسن حججی, بی سر, شهید مذبوح, فیلم شهید محسن حججی, شهادت شهید حججی, حججی, شهادت حججی, داعش, حججی داعش, فیلم شهادت حججی, فیلم حججی,

فیلم شهادت محسن حججی چه شد؟ | کوردلان سفاک داعشی وقتی اسیری می گیرند، تا می توانند از او تصویر تهیه می کنند و منتشر می کنند؛ از او حرف می کشند و روحیه تخریب شده اش را به رخ هموطنانش می کشند... اما این بار، شیری به چنگال این کفتاران افتاد، که رجزهایش را داعش نمی توانست منتشر کند! ترس داعش از انتشار فیلم شهادت حججی جلوگیری کرد!!

بیشتر ببینید: فیلم شهید محسن حججی .
بیشتر بخوانید: جزئیات مراسم شهید حججی .
بیشتر بخوانید: واکنش همسر شهید حججی .

وحید اشتری، فعال سیاسی در یادداشت پیش رو به عکسی که از شهید والامقام محسن حججی منتشر شده، پرداخته است. متن این یادداشت به شرح زیر است:
اسیرهای‌شان را مفت نمی‌کشند. اول می‌نشانند جلوی دوربین، یک فیلم مفصل از عجز و لابه‌اش می‌گیرند، بعد سرش را می برند. ایرانی باشد که دیگر هیچ، چون تا حالا خیلی معدود زنده دست‌شان افتاده، قبل از سر بریدن خودشان را با فیلم و مصاحبه‌ها و فارسی حرف زدنش خفه می‌کنند.
برخی‌ها را که مصاحبه نمی‌گیرند، حداقل حین تیر خلاص زدن فیلم می‌گیرند. از لحظه‌هایی که فرد خودش را می‌بازد و وا می‌دهد تا آن وقتی که دو زانو جلوی جلاد نشسته و پیش پیش جان از تنش در رفته، بی حس و بی رمق با رخسار زرد انگار دارد برای زودتر تیر خلاص خوردن یا بریده شدن شاه رگش، التماس می‌کند.
عکسی که از اسارت محسن حججی با آن چشم‌های غیرت آلود، منتشر شده خیلی حرفه‌ای و سینمایی است. معلوم است داعشی‌ها سر صحنه هم دوربین و هم عکاس حرفه‌ای داشته‌اند. ولی عجیب اینکه هیچ فیلمی از اعدامش منتشر نمی‌کنند. فقط یک عکس خیلی بی کفیت موبایلی از جسمش بعد از شهادت منتشر شده است.
تمام کانال‌های عربی را گشتم. تا حالا صدبار به این چشم‌ها با آن نگاه سنگین خیره شده‌ام. نمی‌دانم در لحظه شهادت چه بر زبانش جاری کرده ولی حسم اینست شیر گرفتار در چنگال کفتارها تا لحظه آخر داشته با دست‌های بسته رجز می‌خوانده است. چون سکانس پایانی زندگی مرد اصفهانی ضد تبلیغ بوده و احتمالا تحقیر آمیز است، داعشی‌ها این یکی را استثنائا سانسور کرده‌اند. الله اعلم.
بولتن
کد N1748107