عامل جنایت پارس آباد چطور کار کثیفش را پنهان می کرد؟ | تسلیت قاتل به پدر آتنا اصلانی! | عکس قاتل و صحنه جنایت

آتنا اصلانی, آتنا اصلانی دختر پارس آبادی, دختر پارس آبادی, جنایت در پارس آباد, پارس آباد, فیلم جنایت در پارس آباد, حمله مردم به مغازه قاتل آتنا اصلانی, فیلم التهاب پارس آباد, ماجرای قتل دختر پارس آبادی, ماجرای قتل دختر پارس آبادی چیست, ماجرای قتل آتنا اصلانی, اعترافات قاتل آنا اصلانی, جزئیات جنایت در پارس آباد, جزئیات اعتراف قاتل آتنا, اعترافات قاتل آتنا, جزئیات, عکس قاتل آتنا اصلانی, عکس قاتل پارس آباد, عکس آتنا اصلانی, عکس جنایت در پارس آباد, بشکه, گزارش تصویری آتنا اصلانی, عکس قاتل آتنا

جنایت در پارس آباد | قاتل آتنا، مردی به نام اسماعیل بود که در حوالی محل کار پدر آتنا مغازه رنگرزی داشت. او پیش از آنکه دستش رو شود، به قاتل آتنا تسلیت می گفت و اورا دلداری می داد! عکس قاتل آتنا اصلانی و تصاویری از محل جنایت را در این گزارش ببینید...

جنایت در پارس آباد | قاتل آتنا، مردی به نام اسماعیل بود که در حوالی محل کار پدر آتنا مغازه رنگرزی داشت. او پیش از آنکه دستش رو شود، به قاتل آتنا تسلیت می گفت و اورا دلداری می داد! عکس قاتل آتنا اصلانی و تصاویری از محل جنایت را در این گزارش ببینید...
در آفتاب بیشتر بخوانید: جنایت در پارس آباد | ماجرای قتل دختر پارس آبادی چیست؟
و بیتشر: اعترافات قاتل دختر پارس آبادی: وسوسه شدم!
سناریوی قتل آتنا اصلانی می توانست برای همیشه سر به مهر بماند اگر دوربین های مداربسته دست اسماعیل رنگرز را رو نمی کردند. ظهر 28 امین روز خرداد ماه سال جاری بود که آتنا دختربچه پارس آبادی به طرز مرموزی گم شد.

اسماعیل، یکی از کسبه محل که رنگرز بود در همان روز حادثه به منظور دلداری به پدر آتنا برای او نوعی ترشی محلی برد و سعی در التیام دردهای او داشت. اسماعیل همواره سعی می کرد تا ظن پدر آتنا را نسبت به دیگران برانگیزد، تا جایی که وقتی مرد 35 ساله که اهل همان محل بود خودکشی کرد و خود را حلق آویز کرد، اسماعیل سعی کرد تا ماجرای گمشدن آتنا را به گردن این مرد 35 ساله بیندازد.

دست قاتل رو شد
مرد جنایتکار بسیار خوب نقش خود را بازی کرد تا سناریوی جنایت هولناک خود را پنهان کند. اما در نهایت هیچ‌ کس نمی ‌دانست چه اتفاقی برای دختربچه رخ داده و او کجاست اما با گذشت زمان، وقتی هیچ ردی از وی به ‌دست نیامد فرضیه اینکه او قربانی سرقت شده باشد، قوت گرفت؛ چرا که آتنا آن روز 6النگو، انگشتر و گوشواره همراه خود داشت و احتمال می‌رفت که قربانی دزدان طلا شده باشد. در حالی ‌که خبر گم شدن دختربچه در شهر پیچیده و همه را نگران کرده بود، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شدند. در محلی که پدر آتنا دستفروشی می ‌کرد، چند مغازه و بانک وجود داشت که مجهز به دوربین‌های مداربسته بودند. مأموران به بازبینی فیلم‌های ضبط‌ شده توسط این دوربین‌ها پرداختند.

دوربین یکی از مغازه‌ها لحظه‌ای که آتنا قدم‌زنان در پیاده‌ رو می‌رفت و از بساط پدرش دور می‌شد را ضبط کرده بود. اما دوربین بانکی که در همان مسیر و چندین متر آن‌طرف‌تر بود تصویری از دختربچه ضبط نکرده بود. این یعنی دختربچه پیش از اینکه به دوربین دوم برسد، مسیرش را تغییر داده بود. از سوی دیگر بررسی‌ها نشان می‌داد در این مسیر به‌خاطر جوی آبی که وجود داشت و همچنین حضور چندین دستفروش کنار پیاده‌رو، امکان اینکه دختربچه از پیاده‌رو به آن‌سوی خیابان رفته باشد، وجود نداشت. پس بی‌شک او پس از عبور از مقابل دوربین اول و رسیدن به دوربین دوم، ناپدید شده بود.

مأموران وقتی متوجه شدند که در این مسیر، مغازه اسماعیل رنگرز وجود داشته که آتنا گاهی اوقات برای خوردن آب به آنجا می‌رفت، حدس زدند که وی روز حادثه نیز به این مغازه رفته و پس از آن ناپدید شده است.
به این ترتیب مرد رنگرز به ‌عنوان نخستین مظنون پرونده تحت بازجویی قرار گرفت اما مدعی شد که آن روز دختربچه را ندیده و او اصلا به مغازه‌اش نیامده است.
اما در نهایت پس از گذشت 18 روز جسد آتنا از پارکینگ خانه او در حالی که داخل یک بشکه آبی رنگ قرار داشت پیدا شد.
در حال حاضر جسد آتنا به پزشکی قانونی انتقال یافته و تحقیقات جنایی با توجه به وضع مالی مناسب متهم و کم رنگ شدن فرضیه قتل بخاطر سرقت النگوهای آتنا و سابقه دار بودن متهم در خصوص جرایم تجاوز و آدم ربایی ادامه دارد.
کد N1731631