موشک ایران به داعش | واکنش مجری معروف قطری به حمله موشکی ایران | امت عربی مسخره شده! | سرزنش اعراب

انتقام ایران از داعش, شلیک موشک ایران به داعش, موشک ایران به داعش, حمله موشکی ایران به داعش, واکنش به حمله موشکی ایران, واکنش مجری الجزیره به حمله موشکی ایران, سرزنش اعراب بعد از حمله موشکی ایران, امت عربی,

مجری معروف شبکه لجزیره قطر در واکنش به حمله موشکی ایران به داعش، اعراب را سرزنش کرد که در حالی که ایران به داعش حمله موشکی می کند، آنها دارند دوغ انتخاب می کنند!

حمله موشکی دیشب سپاه پاسداران سیلی محکمی بر دهان تروریست‌ها و حامیان منطقه‌ای آنان بود.
مجری الجزیره اقتدار ایران را عامل تمسخر اعراب خواند +عکسبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سپاه پاسداران، شب گذشته برای اینکه بتواند لحظات اصابت موشک‌های شلیک شده از ایران را ثبت کند، چند فروند پهپاد خود را از حومه دمشق به آسمان دیرالزور اعزام کرده بود. این حمله موشکی در پاسخ به ترقه بازی تروریست‌ها در روز دوازدهم ماه مبارک رمضان انجام شد. پس انجام این عملیات موشکی افکار عمومی، شخصیت‌های سیاسی و اصحاب رسانه در سراسر جهان واکنش‌های متفاوتی را نشان دادند.
در همین راستا فیصل القاسم با انتشار پستی در توییتر شخصی خود نوشت:"موشک‌های دوربرد ایران درحالی باعبوراز عراق به سوریه رسید که ما عربها درحال دعوا برسراین مسئله هستیم که دوغ طبیعی خوشمزه‌تر است یا دوغ ترکیه ای؟ امت عربی مسخره دیگران شده است."

کد N1718403