بلایی که سر زن روس در ایران آمد/ مرگ تلخ توریست روس

حوادث, تصادف, تصادف با موتور, زن روس در ایران, تصادف توریست روس, زن روس, توریست روس در ایران

اینا لیسنکو متولد 1988 از روسیه به همراه سه گردشگر دیگر سفر خود را با موتورسیکلت از این کشور آغاز کرده و پس از گذر از جمهوری آذربایجان وارد کشورمان شده بود...

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد گفت: اینا لیسنکو گردشگر 29 ساله روسی که عصر (سه شنبه) در حوالی دهستان دهشیر شهرستان تفت با موتورسیکلت دچار سانحه رانندگی شده بود صبح (چهارشنبه) درگذشت.
محمدرضا نصیری روز چهارشنبه افزود: این گردشگر زن که به همراه سه گردشگر دیگر از روسیه با موتورسیکلت به یزد سفر کرده بود عصر سه شنبه در حوالی این دهستان بر اثر وزش باد شدید با برخورد به درب یک کامیون دچار سانحه شد.
وی ادامه داد: پس از این حادثه، گردشگر یادشده که دچار مرگ مغزی شده بود به سرعت به اورژانس شهرستان ابرکوه و سپس با بالگرد به بیمارستان شهید رهنمون یزد منتقل شد.وی اضافه کرد: باتوجه به مرگ مغزی این گردشگر، با تلاش پزشکان همه فعالیت‌ها از جمله عملیات احیا برای وی انجام شد اما نتیجه بخش نبود و دیروز (چهارشنبه) درگذشت.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی یزد با قدردانی از تلاش‌های پزشکان و عوامل اورژانس ابرکوه و بیمارستان شهید رهنمون یزد گفت: با هماهنگی سفارت روسیه و دفتر امور خارجه استان، مراحل کسب مجوز پزشکی و پلیس گذرنامه در حال انجام است.
اینا لیسنکو متولد 1988 از روسیه به همراه سه گردشگر دیگر سفر خود را با موتورسیکلت از این کشور آغاز کرده و پس از گذر از جمهوری آذربایجان وارد کشورمان شده بود. 
کد N1699767