خوانندگانی که امروز در مشهد با روحانی می خوانند!/ امروز تابوی اجرای زنده کنسرت در مشهد می‌شکند؟

انتخابات 96, حمایت از روحانی, روحانی بازیگران, روحانی هنرمندان, روحانی مشهد, مشهد امروز, روحانی مشهد امروز, کنسرت در مشهد, اولین اجرای زنده در مشهد, تابوی کنسرت در مشهد,

رییس دولت تدبیر و امید دقایقی پیش وارد مشهد شد. در این گردهمایی ده ها تن از اهالی فرهنگ و هنر و سینما روحانی را همراهی میکنند. چند تن از خواننده های کشور از جمله سالار عقیلی و حجت اشرف زاده در این گردهمایی اجرای زنده خواهند داشت.

 دقایقی پیش حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی وارد فرودگاه بین المللی شهید عبدالکریم هاشمی نژاد مشهد شد.
او صبح امروز در جمع مردم اردبیل سخنرانی کرد و عصر امروز در جمع مردم مشهد و در سالن تختی به سخنرانی خواهد پرداخت.
روحانی طی روزها و هفته های گذشته در قزوین، کرمان، یزد، هرمزگان، آذربایجان غربی، همدان، کرمانشاه، لرستان، اصفهان، آذربایجان شرقی، مازندران، زنجان، خوزستان و اردبیل سفر کرده و در جمع هزاران نفر از هواداران خود به سخنرانی پرداخت.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری احتمالا امشب راهی خراسان شمالی می‌شود.
روحانی قرار است ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه تختی مشهد در جمع حامیان خود سخنرانی کند. در این گردهمایی ده ها تن از اهالی فرهنگ و هنر و سینما روحانی را همراهی میکنند. چند تن از خواننده های کشور از جمله سالار عقیلی و حجت اشرف زاده در این گردهمایی اجرای زنده خواهند داشت.
در کاروان هنرمندان چهره‌هایی همچون رسول صدرعاملی، ابوالحسن داودی، امیرشهاب رضویان، مسعود جعفری جوزانی، کیومرث پوراحمد، سالار عقیلی، مهدی فخیم‌زاده، سیدجمال ساداتیان، محمدحسین فرحبخش، حمیدرضا نوربخش، حسین پارسایی، سامان احتشامی، مجید توکلی و حریر شریعت‌زاده حضور دارند.
قرار است عصر امروز حسن روحانی با حضور هنرمندان و مردم در شهر مشهد سخنرانی کند.
قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان و خانواده رییس‌جمهور، محمدرضا  نعمت‌زاده وزی صنعت و معدن و سیدرضا صالحی امیری وزر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این سفر روحانی را همراهی می کنند. 
کد N1699324