پابان خونین رابطه عاشقانه جوان 22ساله/ علاقه دو پسر به یک دختر، فاجعه آفرید

اخبار حوادث, قتل, رابطه غیراخلاقی, رابطه عاشقانه, دختر جوان, جنایت, دادگاه,

مرد جوانی که متهم است در درگیری بر سر تصاحب عشق یک دختر جوان را به قتل رسانده‌ است، بازداشت شد.

حدود ظهر یکی از آخرین روزهای اسفند سال ٩٥ وقوع یک درگیری منجر به قتل در منطقه مرتضی‌گرد به مرکز فوریت‌های پلیسی ١١٠ اطلاع داده شد. پس از آن مأموران کلانتری ١٧١ مصطفی خمینی که ماجرا در محدوده کلانتری آنها اتفاق افتاده بود، به آنجا رفتند.  مأموران پس از حضور در محل پی بردند جوانی ٢٢ساله به نام علی بر اثر اصابت ضربه جسم تیزی که احتمالا چاقو بوده است، به گردنش فوت کرده‌ است. ‌همچنین کتف راست پدرش نیز مورد اصابت چند ضربه چاقو قرار گرفته است.
پس از تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل، از سوی بازپرس کشیک قتل تهران که آن زمان بازپرس ششم دادسرای جنایی تهران بود، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.  پدر مقتول پس از پایان درمان‌های اولیه با حضور در اداره دهم آگاهی به کارآگاهان گفت: با شنیدن صدای درگیری از خانه بیرون آمدم، دیدم پسرم با سه جوان دیگر درگیر شده؛ قصد پایان‌دادن به درگیری را داشتم که ناگهان یک نفر از آنها با چاقو ضربه‌ای به سمت پسرم پرتاب کرد که به گردن علی خورد؛ بعد هم آنها مرا نیز با چاقو مجروح و فرار کردند.  در ادامه کارآگاهان اداره دهم آگاهی با حضور در محل جنایت به تحقیق از همسایگان و شاهدان پرداختند و در تحقیقات اولیه از چند شاهد پی‌ بردند چند نفر از اراذل و اوباش منطقه با یک موتورسیکلت به در خانه مقتول آمده و با او درگیر شده‌اند و فردی ١٩ساله به نام مهدی ضربه چاقو را به مقتول زده است. به این‌ترتیب دستگیری مهدی به‌عنوان عامل اصلی جنایت در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت. ه
مچنین کارآگاهان با بررسی سوابق اطلاع پیدا کردند که مهدی بارها به اتهام نزاع و درگیری دستگیر و روانه زندان شده است. اما پس از ارتکاب جنایت از محل سکونتش در منطقه مرتضی‌گرد و در ادامه از تهران متواری شده است. بنابراین تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه او در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت تا نهایتا با انجام اقدامات پلیسی مشخص شد در کمتر از یک‌ماه از درگیری مرگ‌بار مهدی به‌تازگی به تهران بازگشته است. بنابراین کنترل نامحسوس محل‌های تردد مهدی با بهره‌گیری از اطلاعات به‌دست‌آمده در تحقیقات در دستور کار قرار گرفت و او سرانجام در ساعت ١٨ دوشنبه هفته جاری دستگیر شد.
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهم در تحقیقات اولیه منکر ارتکاب جنایت شده و انگیزه خود از حضور در درگیری را حمایت از یکی از دوستانش در زمان درگیری با مقتول عنوان کرده و موضوع اصلی درگیری نیز علاقه به یک دختر بوده است.
سرهنگ مکرم در پایان گفت: متهم در حالی منکر اتهامات است که همه شاهدان صحنه درگیری، او را به‌عنوان عامل جنایت شناسایی کردند. به‌همین‌دلیل قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس صادر شده و متهم برای تکمیل تحقیقات در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.
کد N1680468