با صدور پیامی؛

فرمانده کل سپاه شهادت «حمید اسداللهی» را تبریک و تسلیت گفت

سیاسی

فرمانده کل سپاه پاسداران با صدور پیامی، شهادت حمید اسداللهی (از پاسداران مدافع حرم) را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سرلشگر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران، با صدور پیامی شهادت «حمید اسداللهی» را تبریک و تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

«بیت شریف سرافراز حمیدرضا اسدالهی

سلام علیکم

درود و تحیت خداوند بر شهید سرافراز حمید اسدالهی که در میدان پاسداری از آرمانهای انقلاب عزیز آسودگی را برنتابید، همانکه پیرو راستین مکتب امامت و ولایت بود و همچون دیگر شهدای جهان اسلام تا آخرین نفس در صیانت از ارزشهای والای اسلامی و تبعیت بی چون و چرا از مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله عظمی امام خامنه‌ای درنگ ننمود و سرانجام با اراده ای استوار و قلبی سرشار از ایمان در راه دفاع از حریم اهل بیت (ع) به درجۀ رفیع شهادت نائل گردید.

زهی سعادت شما پرورش دهندگانِ سبک بالِ عرش نشین را که اینک رسالت پاسداری از خون خاکیان افلاکی را بر دوش دارید. امید است با صبر جمیل و با لسان گویا و رسای خویش در صیانت از دستاوردهای رزمندگان میدان جهاد و شهادت موفق باشید.

اینجانب شهادت آن پاسدار حریم اهل بیت (ع) و ولایت را تبریک و تسلیت عرض نموده و با ارج نهادن به مقام ایثار شما خانوادۀ معظم شهید برایتان سعادت، سلامت و اجر صابرین را در سایۀ عنایات ولی عصر، حضرت بقیة الله الأعظم آرزومندم.

«سرلگشر پاسدار محمد علی جعفری

فرماندۀ کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی»

کد N1085741