برگزاری جلسه ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی استان تهران

انتخابات مجلس دهم,انتخابات مجلس خبرگان پنجم

سومین جلسه ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی استان تهران با حضور اعضا و به ریاست قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران برگزار شد.

به گزارش گروه دریافت خبر حبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدی قائم مقام رئیس کل دادگستری استان تهران ضمن تبریک ولادت باسعادت پیامبر بزرگوار اسلام و رئیس مذهب تشیع اظهار کرد: بی شک برترین موجود جهان هستی، نبی مکرم اسلام (ص) است و خداوند منان خلقت جهان را به طفیلی وجود نازنین این پیامبر عظیم الشان بنا نهاده است. آن انسان کاملی که مهم ترین رسالت خود را پس از بعثت، به اتمام رساندن ارزش‌های والای اخلاقی معرفی می‌کند و امید است همه ما متصف به اوصاف الهی این عصاره خلقت و محبوب خداوندی یعنی نبی گرامی اسلام شویم.

وی افزود: بحمدالله شعب دادسرا و محاکم رسیدگی‌کننده به جرایم و تخلفات احتمالی انتخاباتی در سطح استان تهران تعیین شده اند که با جدیت به وظیفه قانونی خود عمل خواهد کرد، البته آرزوی قلبی اعضا ستاد، همانا عدم رخداد هرگونه تخلف یا جرم در عرصه انتخابات است.

مطابق با دستور کار جلسه تعدادی از اعضاء ستاد به بیان اخبار مهم حوزه مسئولیت خود پرداختند و سپس مصوبات نشست قبلی پیگیری شد.

در این جلسه، در خصوص پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی از اموال دولتی و بیت المال له یا علیه کاندیداها و یا ستادهای انتخاباتی آنها و نیز پیشگیری از عدم دخالت ستادها، دستگاه ها و ارگان های دولتی در ضیافت های انتخاباتی و طرفداری از اشخاص و گروه های سیاسی مباحث کارشناسی به نحو مبسوط مطرح و حسب مورد تصمیماتی نیز اتخاذ شد.

انتهای پیام

کد N1083994