دریادار فدوی بیان کرد

هراس آمریکایی‌ها از قایق‌های تندروی ایرانی

سپاه پاسداران,نيروي دريايي سپاه,ايران و آمريكا

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: آمریکا با تمام توان نظامی خود از چند قایق تندرو ایرانی هراس دارد، زیرا می‌داند پشت این قایق چند متری قدرتی الهی نهفته است که می‌تواند ناوهای چند صد متری آنان را از پای درآورد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به نقل از سپاه نیوز، دریادار پاسدار علی فدوی در یادواره سه شهید مدافع حرم از منطقه پنجم دریایی سپاه مستقر در بندرلنگه اظهار کرد: خداوند آخرین پیامبر خود را به عنوان ختم نبوت برای هدایت بشریت فرستاد و ایشان نیز توانستند با صبر و استقامت اسلام را در دنیا منتشر کنند.

وی اضافه کرد: امام خمینی (ره) نیز با پیروی از آموزه‌های دینی، پیامبرگونه حرکت خود را آغاز کرد و توانست توده مردم را با خود همراه کند و این انقلاب که امروز به نام ایشان در جهان شناخته می‌شود را به ثمر بنشاند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تحقق وعده الهی را نتیجه استقامت و شکیبایی بی‌حد دانست و تصریح کرد: هر چه اهداف بالاتر باشد رسیدن به آن نیز تلاش بیشتری می‌طلبد، لذا همه دیدیم که برای پیروزی انقلاب و پس از آن چه خون‌ها که ریخته شد و قریب به 200 هزار شهید را در این راه تقدیم کردیم اما استوار ایستادیم.

فدوی گذشتن از جان برای تحقق وعده الهی را بهترین معامله دانست و خاطرنشان کرد: به قول حبیب بن مظاهر مرد را با مرگ محک می‌زنند و وقتی محک خوردن مرگ باشد چه بهتر از شهادت که خداوند وعده آن را داده و هیچ مقام و منزلتی به پای آن نمی‌رسد.

وی اضافه کرد: دشمنان از روزهای اول پیروزی انقلاب دشمنی خود را آشکار کردند و قدرتمندترین کشورهای مادی روز بعد از انقلاب 57 دشمنی خود را شروع کردند و تاکنون نیز ادامه داده‌اند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: چرا با وجود اینکه قدرت مالی، نظامی و سیاسی دشمنان کم نشده نتوانستند این انقلاب را به زانو درآورند و چه اتفاقی افتاد که حتی با بسیج قدرت‌ها نتوانستند یک گروه مقاوم کوچک را از بین ببرند، آیا جز تحقق وعده الهی چیز دیگری است؟

سردار فدوی تعارض بین حق و باطل را دلیل تقابل ایران و آمریکا دانست و یادآور شد: آمریکا در طول سال‌ها انواع کودتاها، جنگ‌های مستقیم و غیر مستقیم، جنگ نرم و نیمه سخت را علیه مردم ما امتحان کرد و هنوز هم دست‌بردار نیست اما در رسیدن به تمام اهداف خود ناکام مانده است، زیرا حق و باطل نمی‌توانند در کنار یکدیگر قرار بگیرند.

وی گفت: دشمن در روندی قرار گرفت که محاسباتش اشتباه از آب درآمد و وقتی دید نمی‌تواند با انقلاب اسلامی در ایران مقابله کند به فکر چیدن شاخه‌های انقلاب در دیگر نقاط جهان افتاد و جنگ‌هایی ناجوانمردانه به راه انداخت و امروز همه شکست دشمن را در توطئه‌های منطقه‌ای می‌بینیم و برخی از کشورهای اروپایی از عملکرد خود ابراز پشیمانی می‌کنند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه راه‌اندازی گروه‌های تکفیری را هدف دیگر دشمن در بد جلوه دادن چهره اسلام دانست و اظهار کرد: گروه‌های تکفیری همانگونه که پیش‌بینی‌ها نشان می‌داد امروز بلای جان سازندگان خود شده‌اند هرچند در مقطعی توانستند اهداف استعماری غرب را به خوبی پیش ببرند.

فدوی جریان شهادت را یک جریان توقف‌ناپذیر خواند و گفت: جریان شهادت جریانی است که توقف ندارد و تا زمانی که فرهنگ شهادت در جامعه شکل بگیرد پیروزی حق بر باطل حتمی است.

وی با اشاره به تحرکات آمریکا در منطقه و خلیج فارس خاطرنشان کرد: آمریکا با تمام توان نظامی خود وارد خلیج فارس شده است اما این قایق‌های تندرو ایرانی هستند که بر آنها تحکم می‌کنند.

انتهای پیام

کد N1083591