فیروزآبادی:

شرکت در انتخابات یک واجب انقلابی است/ هر رأی یک گلوله به دشمنان است

سپاه پاسداران,رييس ستادكل نيروهاي مسلح,سردار سرلشکر بسيجي سيدحسن فيروزآبادي,انتخابات مجلس دهم,آخرین اخبار انتخاباتی,انتخابات مجلس خبرگان پنجم

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اهمیت شرکت در انتخابات گفت: شرکت در انتخابات یک واجب انقلابی و هر رأی در انتخابات یک رأی به امام و انقلاب و یک گلوله به دشمنان انقلاب اسلامی است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سردار سرلشکر بسیجی سیدحسن فیروزآبادی در سخنانی پیرامون انتخابات و خواسته‌های مردم اظهار کرد: امروز حساسیت‌های شهیدان در دفاع مقدس و در صحنه‌های مختلف دفاع از اسلام ناب و انقلاب بایستی توسط مردم در رأی دادن مورد توجه باشد و سفارشات حضرت امام راحل (ره) و حضرت امام خامنه‌ای عزیز(مدظله العالی) درباره شاخص‌های کاندیداهای مطلوب انقلاب اسلامی، سرمشق مردم در رأی دادن قرار گیرد.

وی با بیان این‌که «با وجود این شاخص‌ها، توجه به شاخص‌های ویژه امروز و شرایط حساس پسابرجام و پسا توافق، نیز لازم است» افزود: امروز خواسته اکثریت جامعه بلکه عموم مردم بهبود معیشت بوده و رواج کسب و کار از اهم مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیرد. لذا برای مجلس آینده نمایندگانی لازم است که در این شرایط توان به حرکت درآوردن چرخ‌های اقتصاد و بهبود فضای کسب و کار را داشته باشند و بتوانند نیازهای معیشتی مردم را با اقدامات کارآمد خود برطرف کنند و کشور را از شرایط رکود بیرون آورند.

فیروزآبادی خاطرنشان کرد: بدیهی است نمایندگان مجلس ضمن اینکه قانونگذارند و باید قوانین مناسب برای این شرایط را ارائه کنند، بایستی در درک این شرایط به وزرایی کاردان و شایسته برای شکستن زنجیرهای تحریم در شرایط رکود نگاه داشته باشند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: توجه همگان را به این مهم جلب می‌کنیم که این شاخص‌ها به گونه‌ای فراجناحی، فراحزبی و خارج از منازعات سیاسی بایستی مورد نظر قرار گیرد. زیرا امروز تنها گرایشات سیاسی بدون کارآمدی، حلال مشکلات نیست.

انتهای پیام

کد N1077912