سخنان روحانی در باره حق الناس بودن رای مردم و فرجام برجام در شهرری

انتخابات مجلس نهم,انتخابات مجلس,توافق هسته ای ایران و پنج بعلاوه یک برجام ,حسن روحانی,سفرهای استانی دولت

رئیس جمهوری برگزاری انتخابات حتی در سخت ترین شرایط را افتخار ایران دانست و گفت: همه مسئولان به مساله حق الناس بودن رای مردم و صندوق آرا توجه خواهند داشت.

  به گزارش  ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز چهارشنبه در جمع مردم جنوب استان تهران در صحن مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی افزود: سلام و درود بر همه مردم عزیز وفادار شهرری، شهر باستانی و شهر تمدن. این دیار، شهری که برای قرنها ملجا مردم این دیار بوده است.
رئیس جمهوری ادامه داد: مردم در روزهای سخت، در زندگی فردی یا در زندگی سیاسی- اجتماعی به شهر ری و این ملجا و مامن، کنار قبر مطهر فرزند امام مجتبی علیه السلام اجتماع می کردند.
روحانی اظهار داشت: این صحن، این حرم و سرزمین همواره تاریخ ساز بوده است، در دوران مشروطیت این جا محل اجتماع بزرگان، علما، انقلابیون و سیاسیون در روزهای سخت شرایط سیاسی بوده است.
وی اضافه کرد: از برکت همین حرم های مقدس بود که ملت ایران راه انقلاب مشروطه، راه رای و صندوق رای را از بیش از یک قرن پیش انتخاب کرد و برگزید و بحمد الله بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به نقطه ای رسیدیم که در آن نقطه رای و صندوق به معنای واقعی کلمه با سلامتٰ با رقابت، با حضور پرشکوه مردم همواره برای ما افتخار آفرین بوده است.
رئیس جمهوری افزود: این روزها علاقمندان و صاحبان صلاحیت به مراکز ثبت نام مراجعه می کنند و مردان و زنان برای مجلس خبرگان رهبری و برای ملجس شورای اسلامی ثبت نام می کنند.
روحانی خاطرنشان کرد: این شور و احساساتی که از آغاز دیماه آغاز شده است، امیدواریم در اوایل ماه اسفند پای صندوق آرا، آثار این شور و شعور مردم بزرگ و انقلابی سرزمین ایران را شاهد باشیم.
رئیس جمهوری تصریح کرد: یکبار دیگر بی تردید در اسفندماه ملت ما حماسه سیاسی را خواهد آفرید و به تعبیر مقام معظم رهبری، همه مسئولان به مساله حق الناس بودن رای مردم و صندوق آرا توجه خواهند داشت و این افتخار ایران در منطقه است که هر انتخابات با شکوه برگزار شده است.
روحانی یادآور شد: ما در سخت ترین شرایط انتخابات را کنار نگذاشتیم.
خبر در حال تکمیل است

کد N1077704