طرح داعش برای حمله به مرقد امامین عسکریین(ع) خنثی شد

تسنیم نوشت: منابع عراقی از دفع حمله تروریست‌های تکفیری داعش به مرقد امامین عسکریین(ع) در شهر مقدس سامراء خبر دادند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، تروریست‌های داعشی قصد داشتند با شلیک موشک از سمت جزیره سامراء، حرم مطهر امامین عسکریین(ع) را هدف قرار دهند.

بر اساس گزارش المسله، نیروی هوایی عراق تلاش تروریست‌های داعشی برای حمله موشکی به مرقد امامین عسکریین(ع) از سمت جزیره سامراء را خنثی کرد.

در بیانیه‌ای که در این زمینه صادر شد، آمده است که جنگنده‌های سوخوی ارتش عراق، سکوی شلیک موشک تروریست‌های داعشی را در جزیره سامراء هدف قرار داده و آن را منهدم کردند که طی آن تمام تروریست‌های مستقر در این مکان به هلاکت رسیدند.

تروریست‌های داعشی قصد شلیک موشک به سمت مرقد مطهر امامین عسکریین(ع) در شهر مقدس سامراء‌را داشتند که حمله هوایی ارتش عراق، این توطئه آنها را خنثی کرد.

تکفیری‌ها بارها تلاش کرده‌اند از اطراف شهر سامراء، حرم مطهر امامین عسکریین(ع) را هدف قرار دهند که در این راه ناکام مانده‌اند.

چند سال پیش، تکفیری‌ها در توطئه‌‌ای شوم و تلاش برای شعله ور کردن آتش فتنه مذهبی در عراق، مرقد مطهر امامین عسکریین(ع) در سامراء را منفجر کرده بودند که توطئه آنها با هوشیاری مرجعیت عالی دینی و تبعیت ملت عراق از رهنمودهای مرجعیت خنثی شد.

5252

کد N1077486