فلاحیان: برای برگزاری انتخابات پرشور تلاش کنیم/ بی تفاوتی خطرناک است

ایرنا نوشت: وزیر اسبق اطلاعات و نماینده فعلی مجلس خبرگان رهبری گفت: همگان باید برای برگزاری انتخابات پرشور و سالم تلاش کنند تا افراد اصلح انتخاب شوند.

حجت الاسلام و المسلمین علی فلاحیان پس از نام نویسی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات کشور افزود: امیدواریم در این انتخابات بتوانیم تا جایی که می توانیم انتخابات پرشور و سالم برگزار شود چرا که نماد حکومت ما حضور مردم در انتخابات است.
وی ادامه داد: ما به عنوان داوطلب انتخابات باید در کنار رسانه ها تلاش کنیم در شرایط فعلی کشور و منطقه که در پیچ های خطرناک قرار داریم انتخاباتی پرشور و سالم برگزار شود.
فلاحیان اضافه کرد: رای مردم هم اعتبار قانونی دارد و هم اعتبار شرعی و اساس نظام و حکومت ما بر قانون، اسلام و تکلیف است.
وزیر اطلاعات دوران سازندگی تصریح کرد: رای دادن امر مقدس، اسلامی و یک تکلیف است و این نیست که رای مردم اعتبار قانونی و شرعی نداشته باشد. 

وی افزود: نظامی قدرتمند است که مسئولان نظام چکیده ملت بوده و ملت آنها را انتخاب کرده و حمایت کنند و بی تفاوتی کار خیلی خطرناکی است.

این عضو فعلی مجلس خبرگان اضافه کرد: در این انتخابات امید است بتوانیم تا آنجایی که به عهده ماست تلاش کنیم انتخابات پرشور و با هیجان و سالم برگزار شود چون نماد حکومت ما به عنوان یک حکومت مردمی و اسلامی حضور در انتخابات است. 

فلاحیان ادامه داد: تاسف می خورم که خیلی ها بی توجه هستند؛ مسلمان خوبی هستند و کشورشان را دوست دارند اما در انتخابات حالت بی تکلیفی می گیرند.

وی با بیان این که با حضور در انتخابات، منتخبان دلگرم تر می شوند و مسئولان دولت و نظام برای خدمت انگیزه های بیشتری پیدا می کنند، اضافه کرد: یکایک ما نقطه های روشنی هستیم که اگر دور هم جمع شویم کشور نورانی و دارای نشاط بیشتر می شود. 
فلاحیان ادامه داد: در شرایطی هستیم که امروز جهانیان ما را به عنوان محور ثبات، یک کشور قدرتمند و تاثیرگذار در منطقه و جهان می شناسند که هر چقدر همدلی و همزبانی ملت و دولت بیشتر باشند معلوم می شود که نظام چکیده این ملت است.

23219

کد N1076684