در واکنش به انتشار خبر پیوستن لاریجانی به ائتلاف اصولگرایان

جلالی: اجازه بدهید آقای لاریجانی خود مواضعش را تبیین کند

سیاسی

رییس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در واکنش به انتشار اخباری در خصوص پیوستن لاریجانی به ائتلاف اصولگرایان گفت: آقای لاریجانی خود زبان گویا دارد پس خواهش می‌کنم اجازه دهید که خودش مواضعش را تبیین کند.

کاظم جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در خصوص انتشار اخباری به نقل از ترقی، عضو شورای مرکزی جمعیت موتلفه اسلامی از پیوستن لاریجانی به ائتلاف اصولگرایان گفت: ضمن احترام به آقای ترقی در تعجبم که چرا ایشان آن‌قدر از طرف دیگران صحبت می‌کند و بدون این که در جریان ریز مسائل باشند مرتب اظهارنظر می‌کند.

وی افزود: بهتر است جناب آقای ترقی در مورد خود و تشکل‌شان و مسائل مربوط به خودشان صحبت کنند.

رییس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت هم‌چنین گفت: آقای دکتر لاریجانی هیچ سخنگویی ندارد و در هر زمینه‌ای که لازم باشد اظهارنظر می‌کند. ایشان زبان گویا دارد و تریبون هم در دست آقای لاریجانی است.

جلالی تاکید کرد: تنها خواهشی که می‌توانم از دوستان داشته باشم این است که درمورد دیگران اجازه دهند که خودشان مواضع‌شان را تبیین کنند و سخنگویی خودشان را به عهده داشته باشند.

بر اساس این گزارش ترقی، عضو شورای مرکزی جمعیت موتلفه در گفت‌وگو با ایسنا از پیوستن قالیباف و لاریجانی به ائتلاف اصولگرایان خبر داده بود.

انتهای پیام

کد N1075392