سرلشگرفیروزآبادی:

ضرورت حفظ وحدت کلمه /بایستی از کارهای مضر و دشمن شاد کن پرهیز کرد

سیاسی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ضرورت پرهیز از کارهای مضر و دشمن شاد کن گفت: همه به یاد داریم که امام خامنه‌ای در پاسداری از حرکت پیش رونده و رو به تحول نظام همه را از کارهای غیر مفید و مضر پرهیز دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد کل نیروهای مسلح، سرلشگر بسیجی سیدحسن آقایی فیروزآبادی به مناسبت روز وحدت حوزه و دانشگاه با اشاره به وحدت حول محور ولایت اظهارداشت: اگر بخواهیم دژی مستحکم، مردانه و شجاعانه در حفاظت از حریم مقدس انقلاب و نظام بنا کنیم، باید بدانیم امروز در شرایط پس از توافق وارد عرصه نبردی بسیار ظریف تر و خطرناک تر با دشمن شده ایم که فراتر ازحفظ وضع موجود در انقلاب اسلامی بر پیش برندگی متمرکز است.

وی ادامه داد: امروزهمه دستگاه ها و جریانهای سیاسی و فکری باید با حفظ وحدت کلمه که عاملی اساسی در پیش روندگی انقلاب است در پیشتازی انقلاب نقش مهمی ایفا کنند و برای ایجاد وحدت درجامعه یک محور مشترک نیاز است تا همگان حول آن محور (که محور ولایت است) درحرکت باشند. محبت و الفت میان مومنان نیز از اموری است که وحدت را در جامعه اسلامی به ارمغان می آورد و ضامن بقای انقلاب خواهد شد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: البته باید توجه داشت که ملاک وحدت در جوامع، مختلف است؛ گاه همدلی و گاهی همزبانی ملاک ایجاد وحدت درجامعه است، اما چنین اموری به تنهائی در روحانیت نمی توانند پیوند دهنده واقعی با ملل مستضعف باشند، بلکه روحانیت باید پایداری برهویت اسلامی انقلابی را به عنوان ملاک وحدت در جهان اسلام قرار دهد تا بیداری اسلامی را به بهترین شکل در ملل علاقه مند به انقلاب اسلامی دنبال کند و عملا رهبرمعظم انقلاب اسلامی را محور وحدت در داخل و خارج از کشور قرار داده و با اطاعت از او، وحدت رفتاری را تحقق بخشند و از تفرق و تنازع، جلوگیری و با پایبندی عملی به حرکت تعاملی و رو به جلو، انقلاب اسلامی را حمایت و پشتیبانی کنند، این همان تعهدی است که گویی نیاز در این اصل پیش برندگی انقلاب اسلامی است.

بایستی از کارهای مضر و دشمن شاد کن پرهیز کرد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ضرورت پرهیز از کارهای مضر و دشمن شاد کن گفت: همه به یاد داریم که امام خامنه ای عزیز در پاسداری از حرکت پیش رونده و رو به تحول نظام اسلامی همه را از کارهای غیر مفید و مضرپرهیز دادند و فرمودند که دامن زدن به اختلافات و مشتعل کردن فضای هو و جنجال است که باید همه دستگاه ها و نهادهای نظام مراقب این موضوع باشند و مراقب خوشحالی دستگاه های تبلیغاتی بیگانه و تحلیل های آنان باشید.

سرلشکرفیروزآبادی افزود: ابراز شادمانی دشمنان نشان می دهد که این موضوع نقطه ضعفی است که باید از ادامه آن جلوگیری کرد.

وی ادامه داد: اگراین جریان درمقابل انقلاب ایستادگی کرد که در آن زمان مانند حوادث سال ۸۸، قطعا وظیفه همه دفاع از انقلاب است، اما امروز موضوع اختلاف نظر و سلیقه است که باید روشنگری درمقابل برخی افکار غلط با در نظر گرفتن همه جوانب آن اقدام کرد.

کد N1074031