پایان روز اول ثبت‌نام از نامزدهای خبرگان رهبری/ نام‌نویسی 65 نفر تا ساعت 14

ایسنا نوشت:رئیس ستاد انتخابات در آخرین لحظات اولین روز ثبت‌نام کاندیداهای مجلس خبرگان گفت:‌ شرایط برای برگزاری انتخاباتی باشکوه مهیاست.

محمد حسین مقیمی در آخرین لحظات اولین روز ثبت‌نام کاندیداهای مجلس خبرگان اظهار کرد: با همکاری شورای محترم نگهبان و ستادهای انتخابات استان‌ها خوشبختانه هیأت‌های اجرایی پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در 1063 حوزه انتخابیه اصلی و فرعی تشکیل شد. همچنین نخستین جلسه آن‌ها نیز برگزار شد.

وی ادامه داد: امروز از ساعت 8 صبح تا 14، 65 نفر از داوطلبان با حضور در مراجع وزارت کشور و فرمانداری‌ها ثبت‌نام خود را انجام دادند. تعدادی از افراد کسری‌هایی داشتند به همین جهت توصیه می‌شود برای تسریع در ثبت‌نام‌ها همه افراد با مدارک کامل در شش روز باقی مانده از ثبت‌نام‌ها در مراجع ثبت‌نام حضور پیدا کنند.

وی همچنین از روز شنبه هیأت اجرایی انتخابات مجلس نیز شروع به کار می‌کند. همه امکانات و شرایط برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونی و باشکوه مهیا است.

رئیس ستاد انتخابات کشور همچنین در پایان در ارتباط با حضور وکلای داوطلبان به جای خودشان گفت: هیچ مانعی برای حضور وکلای داوطلبان ثبت‌نام در پنجمین دوره مجلس خبرگان به جای خود آن‌ها وجود ندارد؛ البته شرط آن است که وکالت نامه رسمی و قانونی داشته باشند.

2929

کد N1070021