۰
رئیس قوه قضائیه:

دفاع از مظلومیت مسلمانان، عامل حضور ایران در خارج از مرزهاست

  • ۱۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
آملي لاريجاني,رييس قوه قضاييه,قوه قضاييه

رئیس قوه قضائیه گفت: امروز اگر جمهوری اسلامی در بیرون از مرزها حضور دارد، به‌خاطر دفاع از مظلومیت مسلمانان است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه مازندران، آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی در همایش " بصیرت، ضرورت عصر حاضر " با بیان این‌که «نظام انقلاب اسلامی، نظامی با برکت خون شهداست» خاطرنشان کرد: برای اینکه در این نظام ارزیابی درستی داشته باشیم، باید نکات مثبت و منفی را در کنار یکدیگر ارزیابی کنیم.

لاریجانی با اشاره به این‌که «این نظام امروز مقتدرتر از هر نظام دیگری است» افزود: در طول این مدت آنچه می‌توانستند به نظام ضربه بزنند، انجام دادند.

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه «تحریم‌های بی سابقه‌ای علیه نظام جمهوری اسلامی را شاهد بودیم» خاطرنشان کرد: دوست و دشمن اذعان دارد که قدرت این نظام در داخل و خارج کشور وجود دارد.

وی ساختار نظام جمهوری اسلامی را مردم سالاری دینی برشمرد و گفت: این ساختار نظام سیاسی در جمهوری اسلامی است که بنیان‌های لیبرال دموکراسی را به لرزه انداخته است.

رئیس قوه قضائیه قطعنامه‌های حقوق بشری علیه ایران را ابزار تبلیغ غرب دانست و تصریح کرد: با آرای مردم، جمهوری اسلامی پا گرفته است.

آملی‌لاریجانی با اشاره به سخنان پیتربرگر - جامعه شناس در سال 1960- گفت: وی در دهه 60 میلادی در نظریه‌ای اذعان کرد، جوامع به سوی سکولاریزم می‌رود. اما اکنون پس از 40 سال با اشاره به کشور ایران و نظام جمهوری اسلامی، نظریه خود را تغییر داده و اظهار داشته که مردم به سوی دین رجوع خواهند کرد.

آملی‌لاریجانی قدرت نرم را قدرت جذب قلوب مردم برشمرد و خاطرنشان کرد: امروز اگر جمهوری اسلامی در بیرون از مرزها حضور دارد، به‌خاطر دفاع از مظلومیت مسلمانان است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.