۰

معاون اول رییس جمهور به استان لرستان می‌رود

  • ۱۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
معاون اول رييس جمهور,اسحاق جهانگيري

استاندار لرستان از سفر معاون اول رئیس جمهور به استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، هوشنگ بازوند گفت: با هماهنگی و رایزنی‎های انجام شده اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور اسفندماه به لرستان سفر می کند.

وی بیان کرد: در دیدار روز گذشته با دکتر جهانگیری علاوه بر گزارشی از روند طرح‎های توسعه‎ای، عمرانی، مسائل و مشکلات لرستان توسط مدیریت ارشد اجرایی، از وی برای سفر به استان دعوت شد.

استاندارلرستان اضافه کرد: در این جلسه گزارش جامعی از وضعیت اعتبارات، طرح ها، چالش های تولیدی و اقتصادی استان وسایر مباحث در مسیر روند آبادانی استان ارائه و راهکارهای مورد نظر بررسی شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه در خصوص تخصیص اعتبار بانک مرکزی برای خرید دین چک‎های مدت‎دار تولیدکنندگان واحدهای صنعتی و اقتصادی به طور مفصل بحث و بررسی شد، اظهار کرد: در این دیدار نسبت به تامین اعتبار سرمایه در گردش کارخانه نساجی بروجرد از طریق صندوق توسعه ملی قول مساعد داده شد. تخصیص اعتبار سد معشوره در سال 95 و ادامه عملیات اجرایی این سد و پیگیری در راستای تامین اعتبار سرمایه در گردش واحدهای تولیدی مشکل دار استان نیز در حضور معاون اول رییس جمهوری طرح و ارایه راهکار شد.

بازوند تصریح کرد: در سفر معاون اول رئیس جمهور به استان، سدحوضیان، پتروشیمی خرم‎آباد و دو واحد پست برق 400 کیلوواتی به بهره‎برداری خواهند رسید.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.