سردار نقدی:

۲۵۰۰ گردان بسجی آماده جهاد هستند/ مجمع عالی بسیج نگاه جناحی ندارد

سیاسی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امروز بسیجیان برای جهاد و شهادت از یکدیگر سبقت می‌گیرند، ادامه داد: اکنون ۲ هزار و ۵۰۰ گردان بسیجی آماده جهاد و دفاع هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در مجمع عالی بسیج در مشهد اظهار کرد: اکنون دشمنان از همه سو به مسلمانان می‌تازند و از هر وسیله‌ای برای ترور استفاده می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امروز بسیجیان برای جهاد و شهادت از یکدیگر سبقت می‌گیرند، ادامه داد: اکنون ۲ هزار و ۵۰۰ گردان بسیجی آماده جهاد و دفاع هستند که تمام این موارد برگرفته از قیام عاشورا است.

وی با بیان اینکه زنان بسیجی به عنوان مظهر حجاب و عفاف از مکتب حضرت زینب(س) الهام گرفته‌اند، گفت: امروز اگر بسیج الهام بخش جهان اسلام شده، به‌خاطر الهام گرفتن از مکتب امامان معصوم بوده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه در این مجمع بدون جناح‌بندی و نگاه حزبی به مصالح انقلاب اسلامی ایران توجه می‌شود، گفت: به دنبال این هستیم که راهکار عملی را برای رفع مشکلات کشور ارائه دهیم.

سردار نقدی با اشاره به اینکه مجمع عالی بسیج تاکنون به دستاوردهای بسیار خوبی دست یافته است، اظهار کرد: هر سال باید به دنبال راهکارهای بهتر و بیشتر باشیم، به همین منظور در نظر داریم که در طول برنامه پنج ساله ششم بسیاری از تصمیم‌گیری‌ها را به مجامع استانی بسپاریم.

کد N1068579