محجوب: افرادی که در گذشته به دهان مردم برچسب می زدند، اکنون به روحانی اتهام می زنند

مجلس نهم,علیرضا محجوب,حسن روحانی

ایرنا نوشت: نماینده مردم تهران در مجلس دلیل هجمه ها علیه رییس جمهور را درک سیاسی نادرست شرایط کشور توسط عده ای دانست و ابراز امیدواری کرد این درک بیشتر شود تا تخریب ها از بین برود.

علیرضا محجوب اظهار کرد:  انتخابات به طور ذاتی شور و نشاط دارد و مسوولان نباید کاری کنند که این شادابی سلب شود.
وی ادامه داد: در صورتی که روند ثبت نام ها، برگزاری، رسیدگی به شکایات خوب باشد، قطعا انتخابات با نشاطی را شاهد خواهیم بود.

نماینده مجلس نهم مهمترین اقدام دولت روحانی را بستن پرونده تحریم های هسته ای دانست و گفت: دولت یازدهم به تحریم ها و یک تراژدی به نام مذاکرات هسته ای پایان و جامعه را از نگرانی درباره آینده کشور نجات داد از این رو باید بارها از رئیس جمهور تشکر کرد.

وی هجمه های صورت گرفته علیه روحانی و هاشمی را ناشی از خطای فکری منتقدان دانست و تصریح کرد: روحانی از زمان نامزدی مورد هجمه های غیرمنصفانه قرار گرفت در حالیکه مظلومیت خمیرمایه و ضمیر کابینه وی است، مظلومیت هاشمی هم از یک دهه گذشته زبانزد است.

محجوب دلیل این هجمه ها را درک سیاسی نادرست شرایط کشور توسط عده ای دانست و ابراز امیدواری کرد این درک بیشتر شود تا تخریب ها از بین برود.

وی وضعیت مطبوعات در دولت های نهم و دهم را با دولت یازدهم غیرقابل مقایسه دانست و گفت: این دولت تاکنون در مسیر تضمین و تامین فضا برای مطبوعات حرکت کرده است.

محجوب با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهوری درباره آزادی بیان افزود: بشیر و نذیر باید شیوه رئیس جمهور باشد، وی انتقاد کرد اما تخریبی انجام نداد.

به گفته وی، آنهایی که خود در گذشته به دهان مردم برچسب می زدند، اکنون به روحانی اتهام می زنند.

29220

کد N1062959