نماینده مردم اردکان:

با خدشه‌دار شدن وحدت، نفوذ اتفاق می‌افتد

دولت و ملت، همدلی و همزبانی

نماینده مردم اردکان گفت: هر کسی در جامعه بذر اختلاف و کینه بپراکند و فرصت را برای نفوذ دشمن در صفوف متحد مردم فراهم کند، تفکری داعشی دارد.

نماینده مردم اردکان گفت: هر کسی در جامعه بذر اختلاف و کینه بپراکند و فرصت را برای نفوذ دشمن در صفوف متحد مردم فراهم کند، تفکری داعشی دارد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) محمدرضا تابش در مراسم عزاداری دهه آخر صفر در روستای توت شهرستان اردکان با تسلیت ایام ارتحال پیامبر اسلام(ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) اظهار کرد: امروز سوگوار رحلت پیامبری هستیم که پیام آزادی و بیداری را در جان های مشتاق پروراند و با منش کریمانه و حسن خلق و اخلاق ، همگان حتی غیرمسلمانان را شیفته خود کرد. امروز نماد دو تفکر از اسلام وجود دارد؛ یکی الگوی اسلام ناب محمدی که انقلاب اسلامی ایران بر پایه آن شکل گرفت و بالنده شد و دیگری اسلام متحجرین و واپس گراها که گروه های تکفیری و داعشی از دل آن برآمده و جنایت‌ها می‌آفرینند.

وی با تاکید بر ضرورت تاسی به سیره و روش پیامبر اسلام(ص) اظهار کرد: افتخار می‌کنیم که با رهنمودهای حضرت امام (ره) و هدایت‌های مقام معظم رهبری و در سایه فداکاری و صبر و استقامت مردم، انقلاب اسلامی به نماد دلدادگان اسلام ناب محمدی مبدل گردیده و طرحی نو در منطقه و جهان اسلام درافکند و در مقابل اسلام متحجرین و واپس‌گراها خوش درخشید و دنیا را به این باور رساند؛ اسلامی که ایران آن را نمایندگی می‌کند، اسلام صلح و مدارا و منطق است و ترور و خشونت در آن جایگاهی ندارد و تعامل با آن می تواند در ارتقا ی امنیت منطقه‌ای کارساز باشد.

وی با اشاره به لزوم حفظ وحدت به عنوان یکی از ارکان پاسداری دستاوردهای ارزشمند انقلاب گفت: نفوذ زمانی اتفاق می‌افتد که وحدت در جامعه خدشه‌دار شود و دشمن برای رخنه در کشور و ایجاد تهدید، تحریک گردد.

این نماینده مجلس در همین رابطه به موضوع مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و ضمن تقدیر از حمایت‌های مدبرانه رهبر معظم انقلاب و تلاش های دولت و تیم مذاکره کننده گفت: رهبری انقلاب در موضوع بررسی برجام که یک مسئله مهم ملی بود؛ حفظ وحدت را مقدم بر همه چیز دانستند و ایجاد تشتت و اختلاف بخصوص در مسئولان را نهی کردند که انتظار می‌رود همه مسئولان و تریبون داران با لحاظ تحولات منطقه، این رهنمود را در همه امور سرلوحه قرار دهند.

وی همچنین به صحبت مسئول یکی از نهادهای کشور درخصوص رئیس‌جمهور اسبق کشورمان واکنش نشان داد و گفت: مسلما این سخنان جایگاهی نزد ملت ندارد.

وی گفت: هر کسی در جامعه بذر اختلاف و کینه می‌افکند و فرصت را برای نفوذ دشمن در صفوف متحد مردم فراهم کند، تفکری داعشی دارد.

تابش از همه مسئولان خواست تا «ضمن احترام به خواست و علایق مردم، از اختلاف‌افکنی و ایراد تهمت‌های ناروا که سقوط اخلاق و بی‌اعتمادی مردم را در پی دارد»، دوری کنند و اجازه ندهند سرمایه‌های معنوی و نهادهای فراجناحی، میدان عقده‌گشایی‌های جناحی و گروهی قرار گیرد و از شان و منزلت آن کاسته شود.

انتهای پیام

کد N1062400