سرلشگر جعفری: سرنوشت آینده جهان در غرب آسیا رقم می‌خورد

محمدعلی عزیز جعفری,سپاه پاسداران

مهر نوشت: فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ایستادگی یک روز در خوزستان تعریف می‌شد، گفت: امروز هزاران کیلومتر آن طرف‌تر در حال دفاع هستیم اما ماهیت جنگ یکی است و ما باید ابعاد این جنگ و توطئه را بشناسیم.

سردار محمدعلی جعفری در جمع خانواده‌های شهدای خوزستانی مدافع حرم در اهواز اظهار داشت: امروز خانواده شهدای مدافع حرم باید برایمان سخنرانی کنند و بگویند چگونه دل از این دنیا کندند و از نحوه تربیت و جایگاه شهدای خود بگویند.

فرمانده کل سپاه با مطرح کردن این پرسش که چگونه باید این راه میانبر برای رسیدن به سعادت را انتخاب کنیم، گفت: راهی که بسیاری از بزرگان ما با سال‌ها عبادت نتوانستند به آن برسند چگونه یک جوان توانست به آن برسد و این پرسشی است که باید جوابش را خانواده شهدا بگویند.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه انقلاب اسلامی در بستر جمهوری اسلامی در حال توسعه است، افزود: عزت، اقتدار و عظمت امروز انقلاب و اسلام مرهون شهادت و جانبازی شهداست و روز به روز بیشتر در دل جهانیان جای باز می‌کند.

وی اظهار داشت: ما یا باید منتظر باشیم و یا باید به وعده خودمان عمل کنیم؛ آنهایی که به شهادت می‌رسند این افتخار را دارند که به سرانجام خوب انتظار رسیده باشند و پاداششان را خداوند می‌دهد.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران محصول ۱۴۰۰ سال خون دل خوردن مسلمانان است، گفت: جمهوری اسلامی این افتخار را دارد که پرچم امام حسین (ع) را بلند کرده است.

سرلشکر جعفری با اشاره به درگیری جمهوری اسلامی با جبهه دشمن عنوان کرد: همانطور که ما از نظر دفاعی در حال جنگیم در اقتصاد، فرهنگ و علم نیز در حال جنگ هستیم اما شیرین‌ترین آن جنگ دفاعی است.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه علی رغم همه شبهات علیه انقلاب اسلامی مردم پای انقلاب ایستاده‌اند، گفت: مردم به این شبهات بی توجه‌اند و از حریم ولایت دفاع می‌کنند.

وی عنوان کرد: شهدای ما از اسلام و یا در واقع حریم ولایت دفاع می‌کنند و پرچمدار این دفاع مقام معظم رهبری است.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: این نوع دفاع و راهبردها، حد و حدود را برای ما مشخص می کند، خدا می‌داند اگر ما یگانی از بسیجیان خود که آماده جنگ هستند را اعزام کنیم چه اتفاقی می افتد.

وی با اشاره به اهمیت منطقه غرب آسیا گفت: سرنوشت جهان در این منطقه رقم می‌خورد و برداشته شدن مرزهای کشورهای محور مقاومت برای رسیدن به وحدت اسلامی به همراه اتصال قلبی با دیگر کشورها یکی از موضوعات قابل توجه است.

وی با اشاره به ناکارآیی ارتش رژیم بعث و بیان اینکه آمریکا دیگر توان جنگ رو در رو با کشورهای مسلمان را ندارد، اظهار داشت: مردم عراق باید جنگ با افرادی را یاد می‌گرفتند که جنسشان از جنس قاتلان امام حسین (ع) است.

فرمانده کل سپاه افزود: سرنوشت آینده اسلام و جهان در جنگ‌های غرب آسیا رقم می‌خورد و خوشا به حال کسانی که با بصیرت دیده، اثرش را در مقاومت و ظهور می‌بینند.
17213

 

کد N1061524