شیخ نعیم قاسم:

اموال و سیاست‌های آل‌سعود در اختیار جنایتکاران داعش و القاعده است

سیاسی

معاون دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه آل سعود اموال و سیاست‌های خود را در اختیار جنایتکاران و تکفیریها قرار داده است، گفت: آل سعود آنقدر ضعیف شده که توان شنیدن صدای شبکه «المنار» را هم ندارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، «شیخ نعیم قاسم» دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه در حال حاضر سیاست ها و اموال رژیم سعودی در اختیار جنایتکاران داعش و القاعده قرار دارد، تصریح کرد: سعودیها آنقدر پست و ضعیف شده اند که توان شنیدن صدای المنار را هم ندارند.

بر اساس این گزارش، وی همچنین تصریح کرده است: انتظار این بود که عربستان سعودی از ملت فلسطین در قبال جنایتکاران صهیونیست حمایت کند، مردم یمن و سوریه را به خاک و خون نکشد و به مردم بحرین تجاوز نکند.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان همچنین با اشاره به اقدام اخیر شرکت سعودی «عرب ست» در توقف پخش شبکه المنار از ماهواره این شرکت، اظهار داشت: شبکه المنار باید افتخار کند که با تهدید و تطمیع از میدان به در نشده و در حمایت از محور مقاومت همواره بر سر متجاوزان و اشغالگران فریاد زده است.

وی ادامه داد: در این میان، شبکه المیادین هم نباید فراموش شود که به دلیل به تصویر کشیدن واقعیت ها همواره آماج حملات خارجی قرار داشته است.

کد N1058361