۰

رییس جمهور روز دانشجو به دانشگاه صنعتی شریف می‌رود

  • ۱۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
وزارت بهداشت,16 آذر

معاون فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت گفت: رئیس جمهور روز دانشجو به احتمال خیلی زیاد به دانشگاه صنعتی شریف می‌رود و در حضور دانشجویان این دانشگاه سخنرانی خواهد کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر محمد رضا فراهانی با اعلام این خبر اظهار داشت: رییس جمهور در روز 16 آذرماه سال جاری مصادف با روز دانشجو به احتمال خیلی زیاد به دانشگاه صنعتی شریف می‌رود و مراسم ملی روز دانشجو در این دانشگاه بزرگ کشور برگزار خواهد شد.

وی افزود: در روز دانشجوی امسال در حضور رییس جمهور علاوه بر دانشجویان فعال در تشکل‌های دانشجویی، فعالان دانشجویی کانون‌های فرهنگی، شوراهای صنفی، انجمن‌های علمی و نشریات دانشجویی به ارائه نظرات و مطالبات خود خواهند پرداخت.

فراهانی با اشاره به نقش بی‌بدیل جنبش‌های دانشجویی در مقاطع مختلف تاریخ انقلاب اسلامی، تصریح کرد: در دوران جنگ تحمیلی و همچنین پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دانشجویان نقش بسیار مهمی در تأمین نیازها، بازسازی کشور و حفظ استقلال کشور داشتند.

معاون وزیر بهداشت با تأکید بر نقش‌آفرینی دانشگاه بر تحولات جاری کشور، خاطر نشان کرد: مراکز علمی و دانشگاهی در شرایط خاص و حساس کنونی می‌توانند مسئولان را درحل چالش‌های پیش رو یاری دهند و به پویایی فرهنگی و رشد و اعتلای علمی کشور کمک کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، آیین گرامیداشت روز دانشجو در سال گذشته با حضور دانشجویان نخبه همه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی با محوریت وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد که به گفته اکثر صاحبنظران و دانشگاهیان یکی از پرشورترین، منظم‌ترین و کم‌ حاشیه‌ترین مراسمات ملی روز دانشجو تاکنون در سال گذشته برگزار شده است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.