امیر اسماعیلی:

پدافند هوایی برای مقابله با تهدیدات روز خود را آماده می‌کند

قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبياء,تهديد

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا گفت که این قرارگاه برای مقابله با تهدیدات روز، خود را آماده می‌کند و باید مداوم در حالت تمرین، آموزش و آمادگی صد در صدی برای حفاظت از مرزهای هوایی کشور باشد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری انشجویان ایران(ایسنا)، امیر فرزاد اسماعیلی با حضور در منطقه پدافند هوایی جنوب شرق، از گروه پدافند هوایی بندرعباس، ایستگاه رادار مکران، ایستگاه رادار جاسک و مواضع پدافندی بندر لنگه و جزایر تنب بزرگ و کوچک، سیری و ابوموسی بازدید کرد.

اسماعیلی در این بازدید ردگیری حقیقی سامانه ارتفاع بلند S200، انجام فایرینگ چک سامانه ارتفاع متوسط مرصاد و ایجاد وضعیت رزمی واقعی در یگان‌های پدافندی منطقه پدافند هوایی جنوب شرق را مورد ارزیابی عملیاتی قرار داد.

بر اساس این گزارش، انجام عملیات قطع ارتباط در سایت موشکی هاگ، مقابله با حمله احتمالی موشک‌های کروز با استفاده از اطلاعات دریافتی از منابع فاشا و همچنین بازدید از مواضع دیده‌بانی سایت مکران از دیگر اقدامات انجام شده در جریان سفر فرمانده قرارگاه پدافند هوایی به منطقه پدافندی جنوب شرق کشور بود.

اسماعیلی در پایان بازدید از منطقه پدافند هوایی جنوب شرق کشور، ضمن مثبت ارزیابی کردن آمادگی مواضع پدافندی این منطقه خاطر نشان کرد: قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) برای مقابله با تهدیدات روز، خود را آماده می‌کند و باید مداوم در حالت تمرین، آموزش و آمادگی صد درصدی برای حفاظت از مرزهای هوایی کشور باشد.

انتهای پیام

کد N1049888