با اشاره به نامه رهبری به جوانان اروپا؛

نعمتی: نامه رهبری چراغ راهی برای جوانان اروپایی است

نامه رهبري به جوانان

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با تاکید بر اینکه نامه دوم مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی چراغ راهی برای آن‌ها خواهد بود گفت: با این نامه جوانان اروپایی به خوبی درک می‌کنند که دین اسلام دین صمیمیت، برادری، اخوت و راستی و درستی است و دین آمریکایی‌ها به نام داعش بویی از اسلام نبرده است.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به نامه دوم مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی گفت: مقام معظم رهبری با ذکاوت، تیزبینی و هوشمندی اولین نامه را به جوانان اروپایی نوشتند بدان دلیل که جوانان افرادی اهل مطالعه و بررسی هستند.

وی افزود: نامه دوم ایشان با این نکته مهم که آمریکایی‌ها حتی به اروپایی‌ها نیز رحم نمی کنند حاوی این پیام است که جوانان اروپایی بدانند آمریکایی‌ها حتی به ملت آمریکا نیز رحم نمی‌کنند یعنی عملکرد دولت آمریکا تنها به اروپا، خاورمیانه و سایر نقاطی که جنگ برقرار است محدود نمی‌شود به طوری که شاهد رفتارهای نژادپرستانه در آمریکا و به دنبال آن کشته شدن سیاهپوستان مظلوم هستیم که پشت تمامی این قضایا دولت آمریکا است.

این نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به اتفاقات تروریستی در فرانسه و تهدیدهای انجام شده از سوی داعش در آلمان و سایر کشورهای اروپایی گفت: این اتفاقات تروریستی این موضوع را روشن کرد که قطعا عملیات تروریستی روزی دامن آمریکا را نیز خواهد گرفت. تروریست‌هایی که از طریق داعش عملیات‌شان را به نام اسلام و با حمایت آمریکا انجام می‌دهند. حال اینکه داعش متشکل از افرادی است که نه تنها هیچ بویی از اسلام و مسلمان بودن را نبرده‌اند بلکه بویی از انسانیت را نیز ندارند. آن‌ها به نام اسلام به دنبال تخریب وجهه اسلام هستند.

نعمتی گفت: در این نامه با ریزبینی به این نکته تاکید شده که دین اسلام، دین صمیمیت، برادری، اخوت، راستی، درستی و دوستی است. بنابراین آن چیزهایی که آمریکایی‌ها به نام داعش و طالبان ایجاد کردند با اسلام منافات دارد و اسلام آن‌ها برگرفته از شقاوت‌ها و بی‌رحمی‌هایی است که آمریکایی‌ها آموزش داده‌اند.

وی ادامه داد:‌ این نامه از سوی رهبری دارای جهان بینی بسیار بالا نگارش شده است که با توجه به استقبال جوانان اروپایی از نامه اول قطعا اثربخشی نامه دوم بیشتر خواهد بود چرا که امروز دنیای امروز تشنه مودت، صمیمت و دوستی واقعی است. موضوعی که امروز در دنیای واقعی مورد هجمه قرار گرفته است.

نعمتی در پایان تاکید کرد: با توجه به رفتارهای غربی‌ها قطعا این نامه چراغ راهی برای جوانان اروپایی خواهد بود که راه صواب را از ناصواب به آن‌ها نشان خواهد داد.

انتهای پیام

کد N1048872