سردار سلامی: در حال مهیا شدن برای شکست دشمنان هستیم

ایسنا نوشت: جانشین فرمانده کل سپاه گفت: میدان نبرد انقلاب اسلامی با مستکبران امروزعرصه هنرنمایی این اندیشه و تفکر است که هر روز یک پیروزی برای جهان اسلام به ارمغان آورده و یک شکست بزرگ را به استکبار تحمیل می‌کند.

سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی در همایش پویاگران انقلاب اسلامی که در محل لانه جاسوسی سابق برگزار شد، افزود: بسیج استوانه ای محکم برای شخصیت، حیثیت، عزت، اعتبار و اقتدار ملت ایران و ملل مستضعف دیگر است.

وی با بیان این‌که «همه کارکردهای بسیج با الگوی جهاد در مقابل دشمنان بزرگ شکل می‌گیرد»، افزود: ما می‌خواهیم بزرگترین قدرت‌های جهان را شکست داده و عدالت، اخلاق، انسانیت، مهرورزی، نظم و سعادت انسان‌ها را در جهان پیاد کنیم و بزرگترین قدرت‌های تاریخ بشر می‌خواهند با آن مخالفت کنند این جهادی سهمگین و وسیع است.

جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر این‌که «دشمنان برای شکست دادن ما تدارک دیده‌اند»، اظهار کرد: ما نیز در حال مهیا شدن برای شکست دشمنان هستیم. آمریکا می‌خواهد از ارزش‌ها، اعتقادات، باورها، تفکر و اندیشه خود توصیفی جهانی کند و می گویند همه جهان باید به آمریکایی‌هایی غیرآمریکایی تبدیل شوند، آمریکایی‌هایی که به تفکر، باور، نگرش به جهان و ارزش‌ها، آمریکایی هستند اما در ملیت و جغرافیا آمریکایی نیستند. آن‌ها می‌خواهند همه انسان‌ها شهروندان یک دهکده جهانی محسوب شده و سه خصوصیت داشته باشند.

وی ادامه داد: آمریکایی ها و غربی ها در بازی های رایانه ای، جوانانشان را به کشتن مسلمانان تشویق می کنند تا نفرت در آنها شکل بگیرد. غربی ها چه در میدان سیاست و چه در میدان فرهنگ و در چه در میدان روابط اجتماعی هر عملی را انجام داده اند تا جهان اسلام را متلاشی کنند اما این مسئله دامن خودشان را می گیرد.

سلامی با بیان این‌که «آمریکا در معرض فروپاشی اخلاقی است»، گفت: همانطور که رم فرو ریخت آمریکا نیز فرو خواهد ریخت. طلاق در آمریکا رکورد زده و تنها ۶۰ درصد از کودکان آمریکایی با پدران و مادران خود زندگی می کنند و ما موظف به ترویج اسلام به زبان هنر هستیم.

2727

 

 

کد N1039004