امیر اسماعیلی:

پوشش پدافندی کامل اربعین برای زائران برقرار است

عراق,قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبياء,فرمانده قرارگاه پدافند هوايي ارتش,ايران و عراق,اربعين حسيني,پياده‌روي اربعين

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)، گفت: شبکه یکپارچه قرارگاه پدافند هوایی، پوشش پدافندی کاملی در مراسم اربعین برای زائران برقرار می‌کند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی در مراسم صبحگاه این قرارگاه ضمن گرامیداشت هفته بسیج و روز نیروی دریایی گفت: شبکه یکپارچه قرارگاه پدافند هوایی پوشش پدافندی کاملی در مراسم اربعین برای زائران درمسیر رفت و برگشت همانند سال‌های گذشته برقرار می‌کند.

وی با بیان اینکه رزمایش الی بیت‌المقدس بسیج باعث افتخار است، گفت: منطقه پدافند هوایی تهران و گروه پدافند هسته‌ای فردو در طول برگزاری این رزمایش علاوه بر هدایت و کنترل پروازهای انجام شده امنیت کامل آسمان منطقه رزمایش را برقرار کردند.

امیر اسماعیلی در ادامه تصریح کرد: در یک ماه گذشته قرارگاه پدافند هوایی علاوه بر آمادگی برای مراسم تحلیف دانشجویی، پوشش پدافند و گسترش سنگینی برای تامین امنیت هوایی رزمایش مشترک محرم ارتش داشت و در عین حال رزمایش تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت (6) را نیز با موفقیت به انجام رساند که این نشان از اقتدار، آموزش مناسب و تلاش بی‌وقفه کارکنان دارد.

انتهای پیام

کد N1038762