آرزوی موفقیت رییس‌جمهور برای موفقیت تیم فوتسال بانوان/روحانی و فریدون جویای احوال وزیر ورزش شدند

پایگاه اطلاع رسانی دولت نوشت: حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهوری جمعه شب به نمایندگی از سوی رییس جمهوری، در تماسی تلفنی با سرپرست تیم فوتسال بانوان جمهوری اسلامی ایران اعزامی به مسابقات جام جهانی گواتمالا ، برای موفقیت بانوان ایرانی در این مسابقات آرزوی موفقیت کرد.

"المیرا صمیمی پور " نیز در این تماس تلفنی با ارائه گزارشی از آمادگی تیم فوتسال بانوان جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در این مسابقات ، از پیگیری ها و مساعدت حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری برای اعزام تیم به این مسابقات، قدردانی و سپاسگزاری کرد.

تیم فوتسال بانوان جمهوری اسلامی ایران، در پی دستور ویژه رییس جمهور و پیگیری‌های وزارتخانه های ورزش و جوانان و امور خارجه، بامداد شنبه عازم رقابت‌های جام جهانی گواتمالا شد.

همچنين به گزارش وزارت ورزش و جوانان، دکتر حسن روحانی رییس جمهوری و حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهوری دقایقی قبل طی تماس‌های جداگانه جویای حال وزیر ورزش و جوانان شدند.

محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان ساعاتی قبل به دلیل کسالت ناگهانی در بیمارستان بستری شد. هم اکنون حال عمومی وزیر ورزش و جوان مساعد است و او برای بررسی بیشتر و انجام مداوای تکمیلی به بخش منتقل شده و تحت نظر پزشکان است.

2727

 

 

کد N1037129