سردارشریف: بردشمنان اشراف کامل داریم و بر امنیت کشور مسلط هستیم

ایسنا نوشت:مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر این‌که «عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ناشی از تدبیر رهبری است» گفت: امروز ما بر دشمنان اشراف کامل داریم و بر امنیت کشور خود مسلط هستیم.

سردار رمضان شریف در مراسم یادواره شهدای مدافع حرم در حسینیه ثارالله رفسنجان اظهار کرد:   در جنگ‌های 32روزه، 21 روزه و 51 روزه که اسرائیل با حماس و حزب الله لبنان داشت، اسرائیل به سیاستمدار معروف آمریکایی‌ها گفت اگر یک روز دیگر بعد از جنگ 51 روزه با حماس و حزب الله بجنگیم کار ما تمام است و از صفحه روزگار محو خواهیم شد.

شریف خاطرنشان کرد: در جواب، سیاستمدار آمریکایی آن‌ها را تشویق به خویشتنداری کرد و فتنه عمیق قومی مذهبی را به جغرافیای مسلمانان به‌عنوان نقشه راه جلوی آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار داد.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: تروریست‌های تا دندان مسلح، از کشورهای اروپایی، آفریقایی و عربی بالغ بر 15 تا 20 هزار نفر با تشکیل لشکر مضحک برای مردم سوریه انقلاب کردند.آنها با سرمستی و شتابی که برای سرنگونی دولت سوریه و پیروزی بر ارتش سوریه داشتند مدعی بودند که رژیم بشار اسد 3 تا 6 ماه دوام می‌آورد.

شریف ادامه داد: چهار سال قبل رهبر انقلاب اسلامی در حرم امام راحل(ره)، در منظر میلیون‌ها نفر بیننده که تک تک واژه‌های ایشان را تعدیل و تفسیر می‌کنند با صراحت، حکمت و شجاعت که نشان از دوراندیشی ایشان است فرمودند «اشتباه می‌کنید، دولت و ملت سوریه می‌تواند از خودش دفاع کند، شما در سرزمین خط مقاومت سوریه راه به‌ جایی نخواهید برد» و اکنون از بیانات ایشان چند سال می‌گذرد.

این مسئول گفت: سه سال قبل نیز رهبر فرزانه انقلاب خطاب به اروپایی‌ها و فرانسوی‌ها فرمودند شما کسانی را برای جنگ با مردم سوریه تجهیز می‌کنید تا آنها را بکشند که روزی سر از کشور خودتان در می‌آورند و حوادث اخیر در فرانسه گواه این مطلب بود.

مسئول روابط عمومی کل سپاه با تأکید بر این‌که «عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ناشی از تدبیر رهبری است» اظهار کرد: امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی جنگ را اداره کردند و آمریکایی‌ها را منکوب و طرفداران آنها را در منطقه ذلیل و خوار کردند، امروز رهبر معظم انقلاب پا جای پای امام راحل گذاشته‌اند و فرمودند «کلام و راه امام راه ماست»، این درایت سبب شده هیچ دشمنی نتواند نگاه چپ به این کشور داشته باشد.

شریف با اشاره به شهادت شهید همدانی، سردار شهید جمالی، بادپا، الله‌دادی و ... در سوریه، تصریح کرد: آنها گوهر‌های نابی بودند که هر کدام منشأ یک تحول در زمان جنگ بودند و منشأ تعیین سرنوشت یک استراتژی در سوریه بودند.

وی تأکید کرد: آمریکایی‌ها به صراحت گفتند که در عراق، سوریه، لبنان، افغانستان و کشورهای اسلامی، از مکتب امام راحل(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی، تدابیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و استقامت ملت ایران و شجاعت فرزندان این سرزمین شکست خورده‌ایم و به درستی که شکست خورده‌اند.

وی با بیان این‌که «حزب بعث عراق و دشمنان، در دوران دفاع مقدس دانش آموزان، دانشجویان، کارمندان و اقشار مختلف را در کشور به شهادت رساندند» بیان کرد: اکنون فرزندان ما کجا هستند و ژنرال‌های آموزش‌دیده بعث کجا قرار دارند و تاریخ چه قضاوتی نسبت به آن‌ها خواهد داشت.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: رژیم صهیونیستی دلخوش به این است که بعد از هواپیمای روسی و حرکت در فرانسه به جمهوری اسلامی ایران ضربه بزند، این دولت‌های سردرگم نمی‌دانند چه بکنند، عرب‌هایی که کمربند انتحاری می‌بندند و برای کشتن مسلمانان و انفجار مساجد ورود می‌کنند، جاهل هستند.

شریف خاطرنشان کرد: پس از بمب‌گذاری در فرانسه، یک سایت معروف اسرائیلی اعلام کرده که کاروانی از سرداران سپاه در حلب بمباران شده که سردار سلیمانی هم در بین آن‌ها بوده است، این نشان می‌دهد شهادت سردار سلیمانی اوج آرزوی صهیونیست‌هاست که سخت دچار اشتباه شده‌اند.

شریف با بیان این‌که روس‌ها به‌صورت رسمی حرف دولت جمهوری اسلامی ایران را پذیرفتند و گفتند، «رهبر انقلاب ایران درست تشخیص داده که مشکل از کجاست» تصریح کرد: اروپا و حامیان آنها گروه‌های تروریستی متوجه خطای راهبردی خواهند شد و همه طراحی‌های بزرگ و کوچک علیه مسلمانان و پمپاژ همه ناامنی‌ها و بحران‌ها زیر سر رژیم صهیونیستی است.

وی اظهار کرد: امام راحل(ره) توجه همه مسلمانان را به سمت دشمن مشترک معطوف کردند و روز قدس را نام‌گذاری کردند، رهبر ما هم مصمم هستند که اسرائیل نابود شود.

مسئول روابط عمومی سپاه تصریح کرد: 37 سال است که نصرت الهی و امدادهای غیبی را پشت سر امت می‌بینیم، بر دشمنان اشراف کامل داریم و بر امنیت کشور خود مسلط هستیم.

وی خاطرنشان کرد: ما به مسائل حاشیه‌ای دامن نمی‌زنیم و تا زمانی که به ملت خدمت کنیم پیروزی از آن ما است.

وی تصریح کرد: رهبر انقلاب فرمودند: «روح امید را در ملت بدمید» تهدیدهایی که موجب خالی شدن دل ملت می‌شود تأسف‌بار است، ما به داشته‌هایمان افتخار می‌کنیم و خالصانه و صادقانه از رهبر انقلاب اطاعت می‌کنیم.

شریف بیان کرد: دولت‌هایی که روی کار می‌آیند زحمت می‌کشند و تلاش می‌کنند ممکن است ضعف‌هایی داشته باشند اما با نگاه مثبت باید خوبی‌ها را دید و انتقاد را صادقانه گفت، مردم ما صاحب انقلاب هستند و رضایت مردم شرط است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: رهبر انقلاب با مردم شفاف و بدون واسطه سخن می‌گویند، در فتنه 88 ایشان مستقیم با مردم سخن گفتند و روشنگری کردند، مردم هم گوش به‌ فرمان رهبر، فتنه بزرگ را خنثی کردند.

شریف تأکید کرد: تا زمانی که از رهبر و امام مسلمانان حمایت می‌کنیم پیروزی از آن ما است اگر امروز دولت‌های بزرگ برای مذاکره هسته‌ای با ایران پشت میز می‌نشینند به خاطر قدرت انقلاب اسلامی است لذا آن چیزی که مایه پیروزی ماست حمایت از رهبری فقیه و دوراندیش است.

وی در پایان گفت: از رفتارهای انقلاب و مبارزات آن درس‌های زیادی گرفتیم که باید آن را پلکانی برای پیشرفت‌های بعدی قرار دهیم.

17214

کد N1036127