فرمانده کل سپاه:

اگر سردار همدانی نبود دمشق سقوط کرده بود

سپاه پاسداران,سوريه,سپاه,سردار محمدعلي جعفري,ایران و سوریه

فرمانده کل سپاه گفت: بی‌تردید اگر شهید همدانی نبود در ماجرای دو ،سه سال پیش، دمشق سقوط کرده بود و معلوم نبود که جبهه مقاومت با چه وضعی مواجه می‌شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری در حاشیه مراسم چهلمین روز شهادت سردار شهید حسین همدانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های برجسته شهید همدانی اخلاق مهربان، خوب، مردم‌دار و صداقتش بود که این ویژگی‌ها وی را نسبت به دیگران برجسته‌تر کرد و بدرقه باشکوه مردم تهران و همدان نیز مبین همین مسئله بود.

وی با بیان اینکه نقش سردار شهید همدانی در مقاومت سوریه برجسته بود، افزود: این سردار عالی‌قدر اولین فرمانده‌ای بود که در شکل‌گیری مقاومت سوریه نقش تعیین‌کننده‌ای را ایفا کرد. سرلشکر جعفری در ادامه تاکید کرد: بی تردید اگر شهید همدانی نبود در ماجرای دو ،سه سال پیش، دمشق سقوط کرده بود و معلوم نبود که جبهه مقاومت با چه وضعی مواجه می‌شد.

فرمانده کل سپاه افزود : همه رزمندگان ایرانی و غیرایرانی که در حال تلاش و کار مستشاری هستند، نقش تعیین‌کننده‌ای دارند.

وی با اشاره به تاثیرات شهادت سردار همدانی در امنیت داخلی نیز گفت: بدون تردید اثری که می‌گذارد این است که در کشوری مثل سوریه با این بافت جمعیتی مذهبی و قومی، وقتی کارشان پیش نمی‌رود و اهدافشان محقق نمی‌شود، اثر مستقیم روی امنیت ما نیز خواهد گذاشت و همه احساس می‌کنند این مساله همبستگی تنگاتنگی با ما دارد.

انتهای پیام

کد N1033214