سرلشکر ایزدی:

در روزهای آینده خبرهای ارزشمندی از پیروزی رزمندگان سوریه خواهیم شنید

جنگ,ستادكل نيروهاي مسلح,ایران و سوریه

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اظهارات اخیر نخست وزیر عراق و هشدار وزیر اطلاعات کشورمان درباره‌ تهدید داعش گفت: اگر هوشیار و بیدار باشیم و با قوت از انقلاب دفاع کنیم هیچ تهدیدی متوجه ما نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرلشکر مصطفی ایزدی در مراسمی که به مناسبت چهلمین روز شهادت سردار حسین همدانی فرمانده دوران دفاع مقدس و جبهه جهاد و مقاومت برگزار شد، در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه ایران اسلامی مجموعه‌ای با ثبات در منطقه‌ای پرتلاطم است، اظهار کرد: امروز اقتدار ایران در منطقه موضوعیت دارد و این به واسطه تلاش، مقاومت و جهاد کسانی چون شهید سردار همدانی است که از ابتدای انقلاب، در میدان‌های دفاع مقدس و همچنین در تداوم آن برای آن که خطر را از انقلاب سالامی دور کنند در کرانه‌های دور ایثارگرایانه جنگیدند.

وی با اشاره به شهادت سردار همدانی خاطر نشان کرد: پس از شهادت این سردار، نصرت همچنان ادامه دارد و امنیت کشور به دلیل اخلاص این شهیدان دلاور است.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت:‌ تا زمانی که ما با اقتدار از کشور خود دفاع کنیم هیچ تهدیدی متوجه کشور نمی‌شود.

ایزدی همچنین با اشاره به اظهارات اخیر نخست وزیر عراق و وزیر اطلاعات در مورد تهدید داعش علیه ایران اظهار کرد: اگر هوشیار و بیدار باشیم و با قوت از انقلاب دفاع کنیم هیچ تهدیدی متوجه ما نخواهد بود.

وی همچنین درباره‌ وضعیت سوریه با بیان این که تا به حال شاهد پیروزی‌ها در محورهای مختلف بوده‌ایم، گفت: انقلاب اسلامی عقبه و ایدئولوژی قوی‌ و انسانهای متعددی دارد و این روحیه در منطقه نیز سرازیر شده است و یک پیام و حرکت است.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح در پایان اظهار کرد:‌ قطعا در روزهای آینده خبرهای ارزشمندی از پیروزی رزمندگان سوریه خواهیم شنید.

انتهای پیام

کد N1033090