۰

دیدار رئیس ستاد ارتش پاکستان با همتای آمریکایی خود

  • ۱۴بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

«راحیل شریف » رئیس ستاد مشترک ارتش پاکستان در جریان سفر ۵ روزه به آمریکا با همتای آمریکایی خود و وزیر دفاع این کشور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه «دنیا»، «راحیل شریف» رئیس ستاد مشترک ارتش پاکستان  که طی سفری ۵ روزه وارد «واشنگتن» شده است، روز ۱۶ نوامبر (۲۵ آبان) در پنتاگون با «مارک مایلی» رئیس ستاد ارتش آمریکا و «جوزف دانفورد» رئیس ستاد مشترک ارتش این کشور دیدار و گفتگو کرد در این دیدار «اشتون کارتر» وزیر دفاع آمریکا نیز حضور داشت.

در این دیدار دو طرف در مورد همکاری های دو جانبه در راستای مبارزه با تروریسم و برقراری امنیت در منطقه به تبادل نظر پرداختند و برای اتخاذ یک سیاست موثر و هماهنگ  در راستای مبارزه با تروریسم توافق کردند.

در این دیدار همچنین حمله تروریستی اخیر به پاریس نیز مورد بحث قرار گرفت. راحیل شریف در ادامه این سفر با «جوبایدن» و «جان کری» رئیس جمهور و  وزیر خارجه آمریکا و شماری از اعضای کنگره این کشور دیدار خواهد کرد.

 لازم به ذکر است که رئیس ستاد مشترک ارتش پاکستان بعد از اتمام سفر آمریکا، راهی برزیل و ساحل عاج خواهد شد و در ساحل عاج یک روز کامل را با نیروهای ارتش پاکستان که در ماموریت صلحبانان سازمان ملل به سر می برند خواهد گذراند.

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.