۰

روحانی: مبارزه با خطر شوم و فراگیر تروریسم وظیفه همه جهانیان است

  • ۱۰بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری نوشت: رییس جمهور در پیامی، با تسلیت حادثه تروریستی اخیر بیروت به مردم، خانواده های داغدار و دولت لبنان، مبارزه با خطر شوم و فراگیر تروریسم را وظیفه همه جهانیان خواند و خطاب به «ملت رشید لبنان» تأکید کرد: ملت بزرگ ایران در کنار شما ایستاده تا مبارزه با ترور و افراط گری را تعمیق بخشد.

متن پیام حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به این شرح است: «از جانب ملت ایران حادثه تروریستی اخیر بیروت را به شما مردم صبور و عزیز و خانواده های داغدار و دولت لبنان تسلیت می گویم. اکنون که تروریسم بر قلب ملت های جهان وحشت می افکند و مردم بیگناه را به خاک و خون می کشد، تمام جهانیان وظیفه دارند با این خطر شوم و فراگیر مبارزه کنند. ملت بزرگ ایران در کنار شما ایستاده تا مبارزه با ترور و افراط گری را تعمیق بخشد. از خداوند متعال غفران و رحمت الهی برای درگذشتگان، شفای عاجل مجروحان و سربلندی و بهروزی ملت لبنان را مسألت دارم.»

گفتني است در اثر وقوع دو انفجار تروریستی در روز پنج شنبه در منطقه ضاحیه در جنوب بیروت 43 نفر شهید و بیش از 240 نفر زخمی شدند. گروه تروریستی تکفیری داعش مسوولیت این دو انفجار را برعهده گرفته است.

2727

 

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.